• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

!Hospoda!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27281
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33600

Guest
-.-

Budu hrát též, sváma Bando. :)

Ale chtěl bych vedět, proč je takové umění se přihlásit do koree, četl jsem příspěvěk od idemdora, a nejde mi to tam ani za boha přihlásit. (Registrace) Něco tam píšou o 12 letech, zdali mi je nad, je mi nad 12 a pak tam zase něco píšou nad 17 a po 17.

Musím dát nad 17 let, a pak vyplňovat ty jejich kliky háky, a na to ani gůůgl nemá.

Pomůže mi někdo se registrovat ?

SKYPE: VELKEJKLUK09


http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=17144



+ K ČEMU SE MÁM REGISTROVAT do Koreii, když hrajeme v CZ ? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
welame, příště nebreč když Tom napíše slovo "kur.ičky" a pak neuteč že buď bude hrát on nebo ty :D
 

DeletedUser

Guest
mě je jedno kdo jsi, říkám ti aby sis e choval jako člověk na tom chatu
 

DeletedUser

Guest
Chovam se jako normlany človek ne jak Tom ktery je zavisly jdu pryč zdar
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Myslím, že máte velkou šanci na 2. místo, jak hrajou Poláci dnes nevím :D ale budu fandit :axe
 

DeletedUser

Guest
Poláci mají Sk@tka a pár dalších dobrejch hráčů, ale nic extra:)
 

DeletedUser

Guest
Budu hrát též, sváma Bando. :)

Ale chtěl bych vedět, proč je takové umění se přihlásit do koree, četl jsem příspěvěk od idemdora, a nejde mi to tam ani za boha přihlásit. (Registrace) Něco tam píšou o 12 letech, zdali mi je nad, je mi nad 12 a pak tam zase něco píšou nad 17 a po 17.

Musím dát nad 17 let, a pak vyplňovat ty jejich kliky háky, a na to ani gůůgl nemá.

Pomůže mi někdo se registrovat ?

SKYPE: VELKEJKLUK09


http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=17144



+ K ČEMU SE MÁM REGISTROVAT do Koreii, když hrajeme v CZ ? :)


3.7. hráme na kórejskom serveri :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru