• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

hráčům se zobrazí úspěchy jen z dohraných světů

Sworld

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Nevím jak je to dlouho a dřív to podle mě nebylo, ale pokud aktivně hrajete a máte za sebou už nějaký svět, úspěchy z toho světa se vám zobrazují jen v případě, že jste ho dohráli až do jeho uzavření.
To mi nepřijde fér a zajímalo by mě, jaký studovaný ing. to zase vymyslel.
Je spousta hráčů, co byla na nějakém světě, měli velký účet, měli spoustu ocenění, např útočník dne apod. Jenže z nějakého důvodu nedokončili, osobní důvody, byli zabráni lepším kmenem a podobně.
I přes to, že hráli i několik let a investovali množství vlastních financí do Premiového účtu, tak se jim ten svět oficiálně nepočítá a je to, jako by tam nikdy nehráli.
Proč?
 

Sworld

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
odpoví někdo prosím nějaké rozumné vysvětlení proč se to nezobrazuje ? co k tomu vedlo?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Svět se archivuje v době ukončení, pokud někdo do té doby zruší účet, nic z daného účtu se nearchivuje a zůstane smazané. To je důvod, proč u smazaných účtů nezůstanou úspěchy i na další světy.
 
Nahoru