Hráčský sraz 2019 - Jižní Čechy

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Biblos, 19. led 2019.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Biblos

  Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

  Registrace:
  6. bře 2008
  Příspěvků:
  8.875
  Obdržená poděkování:
  847
  Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci hry Divoké kmeny,


  i v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků naší on-linové hry, na němž budete mít možnost poznat nejen ostatní hráče, ale také v soutěžích vyhrát měnu do hry - prémiové body.

  Je nám tedy ctí, že Vás můžeme pozvat na

  XII. SRAZ HRÁČŮ DIVOKÝCH KMENŮ DO
  SEZIMOVA ÚSTÍ


  2698a.jpg


  Město: Sezimovo Ústí
  Místo: Vinárna restaurace U Lípy
  Datum: Sobota, 30. března 2019 od 17:00


  Jak se přihlásit na sraz?

  Jednoduše! Stačí jen napsat zprávu, do které uvedete Váš herní nick, věk a světy, které aktivně hrajete. Pokud na sraz pojedete s doprovodem, který nehraje DK, uveďte pouze počet lidí, kteří s Vámi na sraz dorazí. Pokud Váš doprovod hraje DK, uveďte u něj také herní nick, věk a světy, které hraje. Vaši zprávu zašlete nejpozději do 20. března 2019 buď prostřednictvím facebookové stránky hry

  Do úvodu zprávy prosím napište "Sraz - Sezimovo Ústí nebo jen krátce XII. sraz DK". Vaše přihláška je pro nás závazná a budeme rádi, když ji učiníte včas. Po jejím odeslání dostanete do 5 dnů potvrzující zprávu, že jsme ji obdrželi.


  Program srazu

  Sraz oficiálně začíná v 17:00, pokud však na místo srazu dorazíte dříve, určitě nečekejte venku a přijďte se k nám usadit. Náš herní tým už bude na místě, takže se nemusíte bát, že byste zde byli sami. Po zahájení srazu pro Vás máme připraveny krátké prezentace a soutěže o prémiové body.

  Pokud chcete program srazu sami nějak obohatit, přijďte v době hry odpovídajícím oblečení - převleky budou vyhodnoceny a nejlepší tři odměněny.

  Ubytování

  Organizátoři srazu nebudou pro hráče zajišťovat ubytování, pokud však se budete pokoušet sehnat ubytování, podívejte se například na tyto stránky - http://www.sezimovo-usti.cz/turisticke-informace-ubytovani.

  Jídlo, nápoje

  Sraz se koná ve vinárně restaurace. O pití a jídlo tedy nouze určitě nebude. Pokud Vás zajímají ceny - podívejte se na jejich stránky, například - http://restauracelipa.cz/staly-jidelni-listek.html, odkaz na nápojový lístek naleznete v záhlaví stránky.

  Máte nějaké otázky?

  Máte ke srazu nějaké otázky? Chcete si sehnat jiné hráče na společnou cestu či společné ubytování na sraz? Neváhejte a zapojte se do diskuzní sekce nejen s ostatními hráči, ale také s organizátory srazu.

  b3de8b344d_103785223_o2.png
  Soutěž ke srazu:

  O nejlepší zdravici srazu

  Více informací o soutěži naleznete v sekci Soutěžní koutek.

  Těšíme se na Vás


  DK Tým
   
  Jollinar, nuitari a SDS-Runden za toto poděkovali.
:
Uzavřeno pro další odpovědi.