Hra na runy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.192
runy nadpis.png

Zúčastněte se naší nové soutěže o ceny pro všechny účastníky.

Podmínky soutěže jsou jednoduché - nastudujete tajemné runové písmo a přímo sem formou jedné jediné odpovědi vložte obrázek vašeho herního jména zapsaného runovým písmem. Písmo v obrázku musí být dobře rozpoznatelné a čitelné. Jakou techniku pro zápis vašeho herního jména zvolíte je jen na vás, ovšem znovu připomínáme, že jednotlivé runy musí být čitelné. Do odpovědi nezapomeňte připsat svět, na který chcete jednotnou odměnu přidat.
Nezapomeňte si také v průběhu soutěže zkontrolovat, zda v soutěžní odpovědi nemáte nějakou poznámku od DK týmu.


Jednotnou odměnou pro všechny platně zúčastněné soutěžící bude vzácná listina, kterou po skončení soutěže naleznete ve svém inventáři.

3023.png
V neveřejném losování může být ještě několik šťastlivců vylosováno o jednotnou odměnu 300 prémiových bodů. Výsledek losování bude zveřejněn ve vláknu vítězů soutěží.

Pro zápis vašeho herního jména můžete použít například tuto vzorovou tabulku:

run.jpg

Pokud použijete nějaký jiný typ run, je nutné přidat odkaz na užité runové písmo. Pokud vaše herní jméno obsahuje i čísla, je povoleno je zapsat latinkou. Pokud však čísla ve jméně představují nějakou hlásku /shluk hlásek - zapište fonetické znění hlásky runovým znakem.
Příklad 4 ve významu A bude zapsána runou A.png.


Soutěž probíhá ode dne vyhlášení až do 30. června 2021
49e731a732ed166caa04cd41e121712d.png

DK tým si vyhrazuje právo podmínky soutěže pozměnit, nebo ji celou zrušit, pokud by byla zneužita k projevům porušujícím pravidla DK fóra nebo základní zásady slušnosti. Odpovědi, které by obsahovaly něco jiného, než herní jméno autora odpovědi zapsané runami, budou smazány a autor ze soutěže vyloučen.

Diskutovat k soutěži můžete
ZDE
 

ScorpioAngelloCZ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Casual 7, přikládám soubor s podpisem v runách.192879822_167379615356759_5800496673163495312_n.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
460460606.PNG

druhy učet taky aď vám udělám radost když je to tak jednoduchý nechcete si zahrát na obtížnější šifrovaní? já rád takoví šifrovaní ( třebas devět komor ) proto že pořad za těch x x tisíc let nebyly pochopeny

Každý účet jen za jméno, které má na DK fóru.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.