Hrdina v tvé vesnici

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.151
Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra

zapojte se do naší nové literární soutěže
Hrdina v tvé vesnici 5.png
Za mrazivých dlouhých večerů se v teple u krbu, kamen či ohniště vyprávěly hrdinské příběhy udatných rytířů, či jen prostých bojovníků. Nejinak tomu bude i ve vašich vesnicích v této zimní době. Podělte se s námi o příběh hrdinného reka, o kterém vypráví, či jej právě oslavuje, lid vaší vesnice.


Podmínky soutěže:
  • Příběh zapište do samostatného vlákna, které nadepíšete svým herním jménem a za něj doplníte jméno vašeho hrdinného bojovníka.
  • Forma vašeho literárního díla není nijak omezena - záleží jen na vás, jestli zvolíte prózu nebo poezii, omezeni jste jen ohledem na čtenáře i hodnotitele vašich děl - zkuste nenapsat více než 500 slov a samozřejmě, jak jistě víte, plagiátorství zde nepodporujeme.
  • Pro pořádek připomínáme, že ze soutěže bude vyloučeno vše, co by nějak porušovalo pravidla DK fóra a zásady slušného chování. Odpusťte si tedy politické i sexistické narážky, rovněž tak zmínky o užívání drog nebo o nadměrném pití alkoholu.
  • V průběhu trvání soutěže můžete své soutěžní dílo různě upravovat, nebo celé přepracovat, ovšem vždy jen jako první příspěvek vašeho vlákna, na úpravy umístěné v dalších odpovědích nebude nahlíženo jako na soutěžní příspěvek.
Hrdina v tvé vesnici.png

Termín soutěže:

Soutěžní díla vkládejte v době od 15. února do 7. března 2021

Odměny:

1. místo - 1 250 prémiových bodů
2. místo - 1 000 prémiových bodů
3. místo - 750 prémiových bodů


ijspegels0.gif
Diskutovat k soutěži můžete ZDE
Soutěž vyhodnotí DK tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.