• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hromadné poslání útoků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15694
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15694

Guest
Dobrý den,

DK hraji 6 let ale zatím sem nikde nenašel jak poslat hromadně útoky např(100) do 5 sekund.
Především na speedech už jsem zažil že do pár vteřin z ničeho nic přes 800 útoků.

Jde jen o to,když máte všechny vísky rozklikané a pak už stačí jenom poslat,tak jak to lze odkliknout vše zaráz a jestli je to povolené.

PS: pár hráčů tvrdí,že jde uvést prohlížeč do offline a pak do online a to se samo pošle,ale to by mě teda zajímalo jak.
Děkuji za odpovědi.
 

DeletedUser34582

Guest
NEchápem prečo si to dal medzi scripty :D max útokov do 5 sec napcháš 50 aj to myslím, že to neide :D Keďže max útokov do sekundy Ti pustí 5 :D
Ale dk som už dlhšie nehral tak neviem čo sa pomenilo :)
Scripty takého to typu sú zakázané :)
A áno prehliadač sa dá uviesť do offline ale aj to Ti pustí max 5 útokov do sec :)
 

DeletedUser30368

Guest
Pustí jen 5 útoků v jedné sec. (Aspoň v povolených mezích) Offline a online je u Mozilly, ale jak to je Ti neporadím, ale je na to návod na YT- zadej tam odesílání útoků v jedné vteřině. Osobně využívám Google Chrome. (Zkratky, které lze přes jeden program použít)
 

DeletedUser15694

Guest
:)

No vím že to tak jde,ale jestli je to povolené či zakázané sem nevěděl :)
jen se právě ptám,protože sem to často viděl a tak se ptám:)

Rád bych věděl jak je to přes ten prohlížeč,programy nechci protože za to je ban :) takže můžete mi poslat odkaz at si to prostuduji ? :) díky moc předem :)
 

DeletedUser34582

Guest
Nemôžeme :D :D Sorry, ale toľko si to nájdeš aj na YT aj na forku tu je jeden návod :D

Ale mne sa to skôr zapáčilo operou :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru