• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Fotky ze srazu jsem už dala na rajče, tak kdo bude mít zájem pište mi osobkou.


Jo kvítečku, taky bych prosila od tebe fotky, ty jsi fotila jak utržená ze řetězu :) .
 
Orisku, sedet vedle mne si mohl i v Trencine ;)
Chybels nam... :(

Na kazdym srazu vzdy musi tem co zustali doma zvonit v usich :D

Fotecky urco budou...ale az se dostanu nekde a nekdy k pocitaci...hmm, kdy to bude netusim :S
 
Kvítku, těch Tvých 600 fotek zajímá hodně lidí.:yes To bude koukání.:)
 
Vazne ? :)
Hodila bych to na flashku, to bych mela.zvladnout :)

Do finise tolik fotek ani nebude... kvalita nevalna, muselo se odmazavat.
 
Oříšku, přišel jsi určitě o hodně, když jsi nedorazil. Byl tam dokonce i stiflere, který s námi hrál v kmenu -(F)-! Tak jsme i trochu zavzpomínali.
 
Který to byl? Ten s námi dohrával na jedna ve vítězném kmenu O.V.M.
 
Který to byl? Ten s námi dohrával na jedna ve vítězném kmenu O.V.M.

To je klidně možné, bylo takových víc kteří přešli z -(F)- nebo dokonce DaS do O.V.M. ... docela jsem se divil tehdy, že přešel Stanik77 (tak se jmenoval myslím) - já už v té době nehrál ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak my tam také přešli ještě v době, kdy DaS vítězilo. A už vím, který to je.

Oříšku pouštíš ještě někdy skype? Nechceš jet na sraz světa jedna?
 
Skype už jsem nezapínal nějaký ten rok, už ani neznám heslo a na sraz bych stejně asi nejel. To ještě pořádáte srazy? Jak je to dlouho, co svět 1 skončil? 2 roky? Ještě tam někdo jezdí? :dunno
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru