DeletedUser33829
Guest
Biblos říkal, že tak 20 lidí jezdí na ty jejich srazy.

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.

Skype už jsem nezapínal nějaký ten rok, už ani neznám heslo a na sraz bych stejně asi nejel. To ještě pořádáte srazy? Jak je to dlouho, co svět 1 skončil? 2 roky? Ještě tam někdo jezdí? :dunno
Loni jsme měli víkendový v Hradci Králové a otočkový v Českém Brodu.... otočkový v Českém Brodu.



