• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
Tak se ukázalo, že 17. máme v práci slušně velkou akci, na které musím být. Ale je to až odpoledne. Tudíž, pokud vyjdu s finančně, tak bych mohl jet, a hnedle ráno, popř. ještě v noci spátky.
Určitě bych jel z Prahy, a jestli se najde pár spolucestujících co se podělí o benzín, tak i autem, tudíž jestli někdo z Prahy chce jet, nebo odjinud a do Prahy se dopraví, nebo bydlí po cestě, ať se ozve.

Na rozdíl od Lotůska, já rozhodně preferuji pohlaví ženské a věk blízko mému:)
A počítejte s brzkým návratem, nebudu moct bohužel dělat vícedenní turnus...
 

DeletedUser34008

Guest
Dotaz: upominkove predmety budou v €urech nebo v CZK ?
Ja jen abych vedela cim mam Biblose vybavit na cestu, aby mi neco hezkeho privezl ;)
Diky.

Ty mi ani neříkej, že nepojedes!! :)

Caute, lidickove ! :)
Na blizici se I. Oficialni CS sraz hledam dobrodruha ci dobrodruzku, se kterym/kterou bych mohla sdilet nejen spolecne okamziky pri cestovani, pri poznavani prirodnich i historickych pamatek, ale i chajdu u vody v kempu.

Termin 14-17. kvetna. Startuje se z Prahy.

ZN: duvera a zazitky na prvnim miste.

Prosim piste mi zpravy zde na foru, abychom si mohli domluvit detailni itinerar a naplanovat trasu, ubytovani a dalsi moznosti.
Nepreferuji zadne pohlavi, jde jen o vylet.
Kdyz se nikdo nenajde, tak rozhodne zoufat nebudu. Do zahranici jsem cestovala vzdy sama, ale pry ve dvou (a vice) se to lepe tahne ;)

S pozdravem
Lotosovy kvitek

Tak na Pardubice se nedá zapomenout
Tak jedem bomby? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Tak se ukázalo, že 17. máme v práci slušně velkou akci, na které musím být. Ale je to až odpoledne. Tudíž, pokud vyjdu s finančně, tak bych mohl jet, a hnedle ráno, popř. ještě v noci spátky.
Určitě bych jel z Prahy, a jestli se najde pár spolucestujících co se podělí o benzín, tak i autem, tudíž jestli někdo z Prahy chce jet, nebo odjinud a do Prahy se dopraví, nebo bydlí po cestě, ať se ozve.

Na rozdíl od Lotůska, já rozhodně preferuji pohlaví ženské a věk blízko mému:)
A počítejte s brzkým návratem, nebudu moct bohužel dělat vícedenní turnus...

Já se hlásím :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Jeeeejeeeeej ! :))))))
Jolinar jede taky ???? :mocking No...tak to opet vzhuru do bezvedomi ! :)))))
Jinak jedu, jedu... ovsem nasetreny "ojro" budu uz skoro zitra utracet v Dojclandu...
Tak nevim jestli f Trencine berou i tvrdou CZ menu :D
 

DeletedUser19739

Guest
To víš že berou, nebo aspoň budou brát, až tam přijedeme my. A jestli ne, tak stejně jo:)
 

DeletedUser34008

Guest
Tak nějaké nadšení, že jedu i já by taky mělo být, neee? :D:wacko:yeah:cool
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nadšení nastane, až všichni přihlášení dorazí, aby se to nezakřiklo ... :mocking
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru