• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
Káčo, jestli bych jel, tak určitě v sobotu tam, v neděli domů. To ti zas tolik času nesežere, ne?:)

A jestli ti jde o učení, to můžeš v autě:)
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Nooo jestli budu muset mít zkoušku v pondělí tak je to průšvih :D ale co při nejhorším si ji dám znova, prostě jedem :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19739

Guest
Ok:) Proč není i Honzák takový?:)

Jak je to s nakonec Lotůsku s tebou, mám s tebou počítat?:)
 

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Honzák je totiž zahořklý nespolečenský mafuk, asi tak bych to shrnula :mocking
 

DeletedUser19739

Guest
Tak jo, moje účast v Trenčíně přestává vypadat úplně reálně, v práci totiž asi úplně volno nedostanu, protože v sobotu bude svatba:(

Tak se omlouvám těm, se kterými jsem plánoval cestu, s tímhle jsem vážně nepočítal...:(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ještě to nevzdávej, já to pořád zvažuji. Ale asi bych jel od pátku do neděle. Nebo z pátku na sobotu v noci do neděle.

Až se rozhodnu, dám vědět, protože pak by bylo dobré auto obsadit. Kdybych měl jet sám v autě, bylo by to krajně nerentabilní.
 

DeletedUser34128

Guest
jasne, trencin, uz vidim jak vsichni nadsene jedou.., btw. bydlim na vychod od prahy a prijde mi ze to tam maj lidi ze zakarpatske ukrajiny bliz..
 

DeletedUser33829

Guest
To ne, Tome, Pražan to má stejně daleko jak Košičan. Pro lidi ze středních Čech to je sice daleko, ale Východňári to blíže nemají.:n_o

Vždycky to bude mít někdo blízko a někdo daleko, do Kladna jsi jet nechtěl, že je to na druhém konci světa, tak jsi mi to tenkrát napsal o druhém konci Prahy.:D

Pro některé lidi z ČR je to naopak blíže, jak kterýkoli minulý sraz konaný a kdybys bydlel ve Starém Hrozenkově, tak bys tam i kamenem dohodil.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru