• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

Izmael furt ne a ne na srazu, asi se vás bojí :mocking

Hlavně si to tam užívejte.. :)
 

DeletedUser37865

Guest
Díky za super sraz!!! :) Perfektní, už se těším na další :)
 

DeletedUser843

Guest
Ahojte, chcem poďakovať všetkým, ktorí prišli na spoločný zraz, dúfam, že ste si to užili a zabavili sa. Ja áno, rád som spoznal ďalších fajn ľudí, teším sa na opätovné stretnutie :)
 

DeletedUser

Guest
Zraz bol super, zabavil som sa a určite vymyslíme nejaký ďalší zraz i v budúcnosti, tentokrát by bol v Česku, aby sme to striedali :) hráči boli skvelí a celkovo bola dobrá atmosféra :) týmto pozdravujem všetkých, ktorých som mal možnosť spoznať osobne :)
 

DeletedUser31120

Guest
Děkuji všem za vynikající sraz, moc jsem si ho užil.

Děkuji také všem, které jsem po dlouhé době viděl, a poznal tolik nových lidí.

A ke konci, bych řekl jednu větu: Už nechlastám :D :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
I já děkuji všem hráčům za jejich účast a aktivní nasazení při soutěží a prezentací. Fotky dodáme v průběhu několika dalších dnů! :wacko
 

DeletedUser33829

Guest
A ke konci, bych řekl jednu větu: Už nechlastám :D :D

Lovče žen, stačí znát svoji míru, a pak nedopadneš jak někteří...:D

Sraz byl super, u mě je též spokojenost, opravdu vydařená akce.:yes Jsem rád, že jsem poznal nové lidi, zvláště ti, kteří na toto fórum nechodí, jen si myslím, že chodí málo lidí, těch bylo méně jak vloni v Pardubicích a toto byl sraz hned čtyř her, nějak to sklouzává z hráčských srazů na srazy přátel a pár nových lidí.:pardonŠkoda, že nedorazil, a že tu skoro není VHrosek, který chtěl sraz a škoda i dalších lidí odsud co nedorazili.

Parádní byla i prohlídka Trenčínského hradu a výhled z věže na okolí i na začátek fotbalového zápasu:mocking a taky díky otevřeným dveřím jsme dost ušetřili na vstupu. Neopomněl jsem si vyfotit v Trenčíně i velitelství pozemních sil slovenské armády, doufám že mě za to nezavřou.:D Vydařená byl i dnešní výlet s Biblosem a Jollinar na Čachtický hrad:yes, dnes již jen zříceninu. Taky počasí přálo a to je též podstatné.

Velké díky všem co byli na srazu a zvláště dámám Mikosansobi, MonishkaH, Monikabar a anjelik809. které jsem viděl všechny poprvé.:hi Na závěr taky Biblosovi, který mě odvezl domů.:great:heart
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru