• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Rád by som prišiel:) Len ten dátum nepodarený (skúškové). :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, v tom je nejlepší se odreagovat, snad za 4 roky v hlavě něco máš, ne? Na poslední chvíli to nedohoníš. :D

Lotůsku, já ještě nevím, jestli jedu, ale pokud pojedu, tak koupím.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Biblusku, jak nevis jestli pojedes... ?
U DK Teamu plati povinna ucast - to za A) a za B) nematurujes, tak jakepak copak :)
Taky si jednou za rok potrebujes oddechnout od vnoucatek ;)
 

DeletedUser41028

Guest
Já nepojedu je mi líto, ale musel bych jet sám, rodiče by mne i pustili, ale to bych se musel k někomu přifařit a to by nebylo dobré :( A to i když bych měl dorpavu díky Otcovi práci u čd scela zdarma :(

Je mi líto, uvidíme se s pár lidma v sobotu ale na SK asi nedbudu :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To se vždy domlouvá, kdo se ke komu přidá, to zas není takový problém. Poptej se tu.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Caute, lidickove ! :)
Na blizici se I. Oficialni CS sraz hledam dobrodruha ci dobrodruzku, se kterym/kterou bych mohla sdilet nejen spolecne okamziky pri cestovani, pri poznavani prirodnich i historickych pamatek, ale i chajdu u vody v kempu.

Termin 14-17. kvetna. Startuje se z Prahy.

ZN: duvera a zazitky na prvnim miste.

Prosim piste mi zpravy zde na foru, abychom si mohli domluvit detailni itinerar a naplanovat trasu, ubytovani a dalsi moznosti.
Nepreferuji zadne pohlavi, jde jen o vylet.
Kdyz se nikdo nenajde, tak rozhodne zoufat nebudu. Do zahranici jsem cestovala vzdy sama, ale pry ve dvou (a vice) se to lepe tahne ;)

S pozdravem
Lotosovy kvitek
 

DeletedUser30368

Guest
Víkend před maturitním týdnem...to jste datum netrefili :D, fakt díky, já chtěl na sraz!!! :D
 

DeletedUser19739

Guest
Honzáku, to je pro tebe nejlepší datum, netvrď, že se chceš učit. Víš, že lež je hřích, myslim.

Lotůsku, jestli pojedu, tak pojedu určitě z Prahy...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru