• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, před maturitou to chce odlehčit hlavu ... :D Co jste celou tu dobu ve škole dělali, že to budete honit o svatý týden? Ten je přeci na relax. ;)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Tak jsem se trochu tesila, az zas vytahnu moje "divocacky" saticky, ktere jsem si poridila jen na srazy DK...od lonska mam 17 kilo dole, tak jsem si rikala ze se do nich konecne bez problemu vejdu...a ono se to kona v country saloonu :))))
Asi by si o mne ostatni mysleli, ze jsem utekla z nejakeho chraneneho ustavu, kdybych jim tam nabehla se sekerou v ruce a bojovym pokrikem na rtu :D

Hmmm...asi budu muset zmenit image :)
Jeste ze chodim obcas tancovat country. Snad nejakej statson a kosili v satniku najdu :D
 
Naposledy upraveno:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Jj, nebojte. Me poznate :mocking
A kdo me nezna, ten me pozna ;)

Tak jak ? Najdu nejakeho dobrodruha na cestu nebo jsem odkazana celou cestu prochrapat ? :)
 

DeletedUser31120

Guest
Záleží čím pojedeš. Já plánuji jet autobusem nebo vlakem. Nebo klidně letět letadlem.. :D :D
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
To je prave to, co musim s tim onim (jestli se takovy nebo takova najde) probrat a to jeste nejlepe pred cestou ;)
 

DeletedUser19739

Guest
Po cestě už by asi bylo pozdě.

Nevím, jestli pojedu, ale moc bych rád. Tento týden to snad domluvím:) Jestli ano, určitě se k tobě moc rád připojím:)
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Ahoj Miro, vcera jsem dostala akorat nabidku, kterou jen tak nejde odmitnout....
Tak se omlouvam, ale pokud se nic nezmeni, tak mam cestu zajistenou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru