• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ideální vesnice?

DeletedUser2901

Guest
No nevím, každopádně dílna, 20 lvl tržiště je podle mě zbytečné, lvl 4 baráku je zase moc nízký... ;)
 

DeletedUser

Guest
Když ti na vesnici s nízkým opevněním jde útok, pak má minimálně stejnou cenou jako těch 100 nebo více vojáků pro které ty budovy boříme...
 

DeletedUser

Guest
Jsem také zastámcem probourané vesky :) jen jak zde bylo řečeno na těch frontách je dobré mít vesnici okolo 12,000 nevím co by se muselo zborat či nemuselo ale hlavní je tam asi mít hl.budova na 30.

Já osobně to stavím všude stejně a vyhovuje mi to ...
 

DeletedUser2901

Guest
Takže nemůžeš postavit ani stáj, jelikož předpoklady pro stáj jsou:
Kasárna (Stupeň 5) Kovárna (Stupeň 5) Hlavní budova (Stupeň 10)
 

DeletedUser22162

Guest
...

Ako na to pozeram mas pravdu.Malo by to tak byt.Ja ked som tu vesnicu zabral,tak bolo vsetko na maxime a postupne som ju bural.Vyzera to tak,ze ked dodatocne zburam kasaren,tak na stajnu to nema nijaky vplyv
 

DeletedUser2901

Guest
Blokuje to podle mě výstavbu stáje na 1 lvl, pak by to již mělo jít bez splnění základního lvl kasáren...
 

DeletedUser

Guest
Budovy

Skrýš a socha: 1. vesnice na začátku, u ostatních je to zbytečné. Skladiště: kapacita aspoň 25x produkce surovin. Tržiště: hodí se vždycky (aspoň na 15), u rabovacích vesnic je dobré stavět na vyšší levely kvůli rozesílání. Kovárna: není potřeba, ale v 1. vesnici se hodí určitě a tam, kde chcete stavět panský dvůr. Hradby, stáje a kasárna: všude (lvl 20, 15 a 20) TC: aspoň do 25. Panský dvůr: u útočných na šlechtice, u ostatních na mince. Dílna: obranné - faky (1), útočné vždy aspoň 10. Suroviny: do 20, pak kovárna a panský dvůr a pak na max. Takhle stavím budovy já.
 
Nahoru