• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prosím, přesuňte to už do archivu. Při tom, co se děje ve světě a současných cenách, těžko nějaký sraz bude. Díky.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Pokud přehodíme sekci do archivu, už si k ní asi cestu nikdo nenajde. Já věřím, že se k nějakému srazu časem vrátíme, i když letošní rok to určitě nebude. :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Sekci ne, jen ten vsetínský sraz.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Prosím, přesuňte to už do archivu. Při tom, co se děje ve světě a současných cenách, těžko nějaký sraz bude. Díky.
Tento komentář mi přijde trošku mimo, ne?
Jediný normální důvod proč se toho nezúčastnit je covid. Že by se zdražilo natolik, aby člověk nemohl někam po Čechách vyrazit mi nepřijde.:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Už před covidem byl velký problém sehnat na sraz sál, kde po nás nechtěli pronájem, ale stačilo, že bude konzumace. Po tom, co byly restaurace dlouho zavřené a po zdražování energií prostě pochybuji, že někdo bude půjčovat sál zadarmo. A vybírat vstupné na srazu Kozmi nikdy nechtěl.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Tak teď tomu rozumím no, na druhou stranu normální je zaplatit a když se v dnešní době platí vyloženě snad za vše, tak vybírat vstupné na sraz mi přijde zcela normální no. :)
Díky za odpověď..
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pokud by nebyl problém po letech udělat sraz opět na Kladně případně v blízkém okolí, možná bych něco kde za sál nebude nutné platit dokázal zajistit.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Uvidíme, možná bude lepší po covidové pauze vsadit více na jistotu a sraz uspořádat někde v okolí Prahy. Kladno je k tomu samozřejmě ideální...
 

Deleted User - 4100157

Guest
Myslím, že jsem se sem ani jednou nevyjádřil, tak to své mlčení tady prolomím.

Kdyby byl někdy sraz ve Vsetíně, tedy na Vsetíně jak říkají místní (to samé co Mělník ze kterého jsem si dělal srandu, když je tu hodně Středočechů, to se pak pozná kdo odkud je a ti chytřejší zjistí, kde měla vrchnost sídlo), tak dva benefity (pro některé) by to mělo. Některé bych nechal přespat u nás v baráku, takže by si nemuseli platit nocleh, ale hlavně by dorazila Pavlísek, která do Čech nepojede kvůli rodinným povinnostem a Biblos (aspoň svého času) o setkání s ní velice stál. Nebyla tu sice mnoho let (pamatuji si, že poslední příspěvek napsala na Štědrý den, jen rok už si nepamatuji, sice i přes vymazané nicky by to šlo dohledat, ale k čemu...), ale zapsala se výrazně do komunity DK, ať zde na fóru, tak ve hře, sice více lidí se nikde neukázalo, ale ona by přišla, kdyby to měla blízko. Na stranu druhou chápu, že dělat sraz kvůli jednomu člověku nikdo nebude a když si vezmu odkud je většina těch, kteří jezdili pravidelně, tak se není co divit, že vůle udělat sraz ve Vsetíně bude nulová, i přes ten plán, že by srazy měly být postupně ve všech krajích a ve Zlínském nikdy nebyl.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Naplánoval jsem ho tam, místo sehnal i přijatelné ubytování. Ale zasáhla "vyšší moc". A s tím, co se nyní děje s energiemi a následně i s dalšími cenami - vidím to na komornější setkávání. Až tam naplánujeme sraz "jedničky", rád se s Pavlískem setkám, pokud na ni máš kontakt.
 
Nahoru