• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
je to jeden večer v roce... není problém (pro mě) si ten čas udělat.. někdo holt asi ale pracuje a bude si potřebovat včas přehodit směny, apod :)
 

Deleted User - 4072435

Guest
Ano, ale i SK verze hrají čeští hráči, uvidíme, jak se situace vyvine. Zatím nás ani restaurace nekontaktovala, že by chtěla akci rušit. Ale pojďme se pobavit třeba o tom, jak by komunita reagovala třeba na podzimní termín? Kdyby tedy došlo k tomu, že květen by se musel zrušit.


Pokud to bude v dojezdový vzdálenosti k mému bydlišti, není problém ani s podzimním termínem :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Myslím, že podzimní termín by nemusel být vůbec na škodu, samozřejmě vše záleží na tom, jak se bude vyvíjet situace.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoj, na srazu se neobjevím, prostě mě už DK přestalo bavit konkrétně speedy.
Hráči používají neviditelné scripty což mě mrzí, že to prostě nemůžete řešit, a když vám hráči pošlou důkazy tak s tím nic neuděláte.. Mrzí mě to, ale dalo se to čekat.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zdendo, můžeme tě ujistit, že to denně řešíme a v posledních týdnech jsme za skripty rozdali nespočet banů. Není pro nás obtížné poznat hráče, kteří používají nepovolené skripty. To nám věř! :cool:
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Promiň Marťas, rupli mě akorát nervy.. Štve mě to, že to hráče ještě stále baví a bez scriptů jsou opravdu nic.
Omlouvám se.. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Všem registrovaným hráčům srazu jsme dnes poslali hromadnou zprávu, kde jsme je informovali o zrušení současného termínu a plánování nového podzimního termínu. Hráči od nás obdrží bližší informace během letních prázdnin. Situaci kolem šíření viru a vládní nařízení pečlivě denně sledujeme, tak doufáme, že během léta budeme schopni říct, zda podzimní termín bude reálný.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Dalo se to čekat, ale co se dá dělat... Nic :)
Zdraví je přednější, ale taky doufám, že se na podzim všichni uvidíme! :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
I já v to doufám. Zatím stále uvažujeme o stejné restauraci, pokud je současná situace "nepoloží", tak s námi na podzim počítají, jen nyní není možné dohadovat konkretní datum.
 
Nahoru