• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

II. Oficiální sraz - 2009

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser937

Guest
Mourku :) To snad radši ani ne ... chtělo by to, aby někdo sepsal střízlivou verzi :)

sepsat střízlivou verzi bude problém... Já si pořád řikal, že jsem byl naprosto ok, ale když jsem včera mamince ukazoval fotky s komentářem: "toto jsem neviděl, tedy jsem taky nebyl, tedy jsem opět nebyl a co je tohle nevím!" napadlo mě, že má pamět je děravá... Ale to bude asi stářím :pardon
 

DeletedUser

Guest
Sadlo, ty jsi mi podával ruku asi natřikrát, tam u toho ohniště večer, když jsem odjížděl :D

Ale nebojte, střízlivý sepsání už je ve finále.
 

DeletedUser7531

Guest
Sadlo, ty jsi mi podával ruku asi natřikrát, tam u toho ohniště večer, když jsem odjížděl :D

Ale nebojte, střízlivý sepsání už je ve finále.

Ruku třikrát a kolikrát flašku? :geek


Sádloš: Jó, taky jsem si říkal při pohledu na ty fotky fireshow, že to musela být fakt paráda, ale taky si to nějak nepamatuji :-(
 

DeletedUser

Guest
Já nepil... narozdíl od někoho. Ale on se tou rukou furt nemohl trefit... :D A jo loučil.
 

DeletedUser937

Guest
Ruku třikrát a kolikrát flašku? :geek


Sádloš: Jó, taky jsem si říkal při pohledu na ty fotky fireshow, že to musela být fakt paráda, ale taky si to nějak nepamatuji :-(

Flaškou nikoliv, my měli medovinku (i když pak tam někdo přinesl flašku medovinky)

Fireshow jsem koukal, ale ze zadních pozic, takže jsem toho moc neviděl...
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat jak a kdy dostaneme premiove body za učast na srazu?? dik za odpoveď
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru