• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Vážení hráči,

na základě výsledků průzkumu, kde vy sami jste hlasovali o tom, kde chcete místo konání srazu, je mi ctí vám oznámit tuto novinku!

V sobotu, dne 27.2.2010 se uskuteční již třetí oficiální sraz hráčů divokých kmenů. Jako místo konání byla tentokrát vybrána západočeská metropole, Plzeň!
Sraz se koná v restauraci Na Spilce a to od 17:00hodin.

Chcete se srazu zúčastnit?

Jelikož se jedná o sraz, který se uskuteční v nějaké hospůdce, je nutná rezervace podniku, proto také musíme vědět počet lidí, kteří mají zájem se srazu zúčastnit. Máte-li tedy zájem se srazu zúčastnit, je nutné si místo zarezervovat napsáním emailu na adresu...

mirka@innogames.de

Jako předmět zprávy uveďte: "Sraz"

Do vašeho emailu uveďte vaše hráčské jméno, věk, světy na kterých hrajete a tag kmene. Zasláním zprávy jste automaticky na sraz přihlášeni, obdržíte potvrzení o registraci (do 24 hodin).

Konec registrace: 24.2.2010



Srazu se mohou zúčastnit jak dospělí, tak děti, u kterých ovšem doporučujeme přítomnost rodičů!


!

Věřím, že se na nás na srazu sejde hodně a že bude o zábavu postaráno!


S věrným pozdravem
Váš DK Team

Všem přihlášeným učastníkum byl poslán email. Prosím, aby svou účast potvrdili!




JÍDELNÍ MENU


Polévka:

1.Kuřecí vývar s masem a nudlemi/30,-

2.Gulášová polévka/30,-

Hlavní jídla

1. Pivovarský guláš, variace knedlíků/114,-

2.Svíčková na smetaně s brusinkami, houskový knedlíkem/109,-

3.Vepřová plec po selsku, kysané zelí, houskový knedlíkem/109,-

4. Plněné bramborové knedlíky s uzeným masem, sypané
smaženou cibulkou, kysané zelí/79,-

5.Zeleninová mísa s koprovým dresinkem, sýrem
a vařeným vajíčkem/99,-

6.Grilovaná kuřecí prsíčka s bazalkou, čerstvá zelenina,
hlávkový salát a francouzský dresink/129,-

7. Šopský salát/65,-​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nocleh na srazu DK2010

plánujete někde rezervaci noclehů na srazu DK 2010? jsem z Ostravska ...
 

DeletedUser

Guest
cavko

som z SK.Prešov,navrhnite ubytovanie pre mna aj manželku
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No a já se zeptám znovu, trefil jsem se akorát do mazání - v únoru je zima, bude ten sraz v nějakém nekuřáckém prostředí, aby bylo ochráněno zdraví mladistvých účastníků?
 

DeletedUser7531

Guest
No a já se zeptám znovu, trefil jsem se akorát do mazání - v únoru je zima, bude ten sraz v nějakém nekuřáckém prostředí, aby bylo ochráněno zdraví mladistvých účastníků?

A v původním tématu byla odpověď, že to bude asi stejně jako na 1. DK srazu - tedy že kouřit se bude venku ;)
 

NODY

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nejsem pánem svého času ale jelikož je Plzeň srdeční záležitost, dost hospůdek v Plzni znam, dost času i zlaťáku tam zůstalo a když mi vyjde čas tak bych se individuálně stavěl. Dejte vědět, kde to bude.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, a doufám, že i dospělí mohou s doprovodem :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
vodnik: Co se týče noclehů, ještě dáme vědět, zda je DK Team zařídí, přesto se na to ale zatím nespoléhejte.

Kvítek: Zřejmě ano.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru