• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

III. Oficiální sraz - Plzeň, 27.2.2010

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
kde si viděl fotky z posledního srazu? bych ti ji ukázal-ale nevím kde :pardon
 

DeletedUser

Guest
Nedá mi, abych na tento přispěvek nezareagovala - sic je již staršího data...

Jé, já podle toho co psala očekával někoho staršího ... příjemné překvapení:hi

Asi ráda šokuju, bo jen překvapit už nemám čím :D
Ale nemyslím si, že bych se někde prezentovala jako starší osoba - všude jsem uváděla, že je mi přes 30 let, což je dle pravdy.

No... já z toho prostředí byla spíš totálně vyděšená...
Nejsem zvyklá na lidi, navíc jak se znám, mým jediným konverzačním tématem s mými (zůstavšími RL) kamarády je DK (což oni pochopitelně ani náhodou neuznávají) a na tom srazu jsem pochopila, že ani mezi "pařany DK" prostě nezapadnu, bo si s nimi nemám o čem povídat... A popravdě - ze srazu jsem chtěla utéct asi po prvním pivu a projít si Plzeň a počkat někde jinde až akce skončí.

Chtěla jsem se vyhnout konfrontaci z očka do očka s určitými lidmi (což se mi nepodařilo, hehe), ale asi to bylo dobře, bo jsem pochopila, že je ráda opět uvidím, že se příště třeba již tak nebudu stydět.. :blush

Vlastně - až se dozvím, že zase bude nějaký sraz, tak s velkou radostí zase přijedu. :yes
Budu se těšit ! ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Asi jsem to přehlédl, to Tvé psaní o věku, no, já moc odhadnout věk neumím :hi
 

DeletedUser

Guest
Biblo já se taky několikrát seknul ...

Jednou jsem považoval kluka za třicetiletého, bylo mu deset a jindy jsem považoval jiného za desetiletého a bylo mu dvacet pět :D Stane se mňo.
 

DeletedUser

Guest
Johndere, pokud si vzpomínám, tak tys mi taky připadal o kapánek starší :D
No ale mohu potvrdit jen to, že si jen o štafle vyšší než já, žirafko, ale věkem si pořád nedochůdče i když si tak možná nepřipadáš :p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No jo, John, to je mládě ... ale má přehled a myšlenky uspořádané, takže to pak dělá dojem, že mu musí být víc :hi
 

DeletedUser

Guest
Jo, to se může zdát na první pohled. Ale poslední dobou se začíná chovat jak desetileté batole...
Budu muset mu to na dalším srazu vyhnat z hlavy, hehe ;)
Nebo ho rychle opět nahnat do školy, aby přišel na jiný myšlenky :D
 

DeletedUser

Guest
No co, tak na mě leze tak trošku puberta :p

Ale jak už jsem říkal Kvítkovi, cca v 80ti se z ní hodlám dostat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru