• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Imigrace

DeletedUser40441

Guest
Zdravím,
jaký máte názor na imigranty směřující do Evropy? Jak si myslíte, že bychom se měli zachovat? :)

Já začnu tímto videem, které podle mě mluví za vše. Taky musím říct, že souhlasím prakticky se všemi názory pana Okamury - kdo sleduje dění, určitě ví :).
 

DeletedUser34217

Guest
Ty lidi potřebují pomoci ,tak bych jim přistavil vlaky a odvezl :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Já bych tady toto téma ani neotvíral. Zbytečně dostane spousta z nás ban a po pár příspěvcích to tu stejně smažou a uzamknou.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Určitě není důvod, dávat někomu ban pokud se bude v reakcích na dané téma držet pravidel fóra, ovšem pokud se to zvrhne v nějaké nevhodné debaty, odhadl rasty.tom další možnosti dobře.
 

DeletedUser34217

Guest
http://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/kdo-jsou-alavite-ze-zakulisi-valky-v-syrii.html
Jako všude ,amíci je vyzbrojili a ted budou kázat Rusku ad se do toho nemíchá,že by je mohlo vyprovokovat ještě k větším zvěrstvem.

7.let jsem pracoval ve Francii ,viděl jsem ,jak tito občané respektují suverenitu státu ,kde dostali pomocnou ruku .
Romové jsou proti nim zlatí,čistotní a pracovití.Samo ,že se mohou najít vyjímky.
Stejně si myslím ,že už to je úplně jedno,naše města jsou plná větnamců ,mongolů ,ukrajinců,tak pár tisíc syřanů se ztratí.
Jděte se někdo podívat po 22h večer na Václavské náměstí co tam je za občany:):wacko
 

DeletedUser40441

Guest
Německo říkalo, že je rádo příjme tak bych jim je tam pěkně poslal.

Podle mě musí být každému jasné, že nějako kvóty vůbec ale vůbec nejsou řešením. Teď to bude 100 000, pak 200 000 a pak třeba půl milionu. Musíme to vyřešit a pomoct jim tam u nich a né tady.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
S tím naprosto souhlasím, ale je potřeba cílená pomoc, ne cpát tam peníze přímo, ale vytvořit podmínky, pracovní místa a podporu vytvářením soběstačného systému, jinak to nemůže nikdy fungovat.
 

DeletedUser40852

Guest
Prosím o smazání celého mého předchozího příspěvku. Jedna věta byla umazána jako nevhodná a příspěvek teď vyznívá úplně jinak než původně, děkuji.
 
Nahoru