• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Info-Komunikace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18700
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18700

Guest
Dobrý den,
na s49 jsem zabral 4 vísky, které majitel pojmenoval po koncentračních táborech.
Ačkoliv je tak měl majitel takto pojmenované několik týdnů suport to neřešil.
Já je zaberu a hned den na to jsem zablokovaný.

Nechápu to prostě.
Hlavně nepochopím, proč jste scenzurovali pouze 2 vísky ačkoliv stejný význam mají všechny 4.
To plánujete hned potom dát další zablokování abyste měli důvod?

Případně co přesně je porušením názvem daných měst, které jsou v Unesco a normálně používány ve školách a nikde nejsou zakázány.
 

DeletedUser18700

Guest
Jak určujete čistě podle 1 slova, kdo je proti rasismu a kdo pro rasismus?
 

DeletedUser25426

Guest
Napiš ticket, vysvětli suportérovi, že si ty vesnice pod těmi jmény už zabral...

Pojmenovat vesnice po koncentračních táborech je považováno za velmi nevhodné!
 

DeletedUser18700

Guest
To ano je to nevhodné, ale dle zákona to ještě nespadá do šíření rasismu jak support toto hodnotil. A mě nenapadlo, že to bude takto bráno, když u předchozího majitele to několik týdnů (cca. 4) toleroval.
Jinak trest je na den a suport má na reakci taktéž den, takže hádám, že to nebude chtít řešit.
Nicméně, když už tohle support dělá tak by ty pravidla měl upravit aby to do nich spadalo.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zveřejňovat cokoli z ticketů není na DK fóru povoleno.
 

DeletedUser18700

Guest
Taky nic nezveřejňuji.
Ptal jsem se všeobecně jak to funguje a podle čeho se to posuzuje.
 

DeletedUser18700

Guest
Hm, nikdo nereaguje.
V pravidlech Dk je:
Extremistické, rasistické nebo jiné ilegální vyjadřování
, kterým by mohl být porušen zákon ČNR č. 40/2009 Sb. (Trestní zákon), je ve hře přísně zakázáno.

Částí daného zákona je však i:
§ 405
Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Což všeobecným potlačováním jakékoliv zmínky o daných incidentech v zásadě jako support děláte.
Rovněž dle všeho asi moc neberete v potaz obě strany a berete jen tu, která si stěžovala a dle všeho je rasističtější.
Než ta, která na takové problémy a jejich vzmáhání chce pouze upozornit.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tyhle případy se posuzují individuálně, občas ta hranice mezi tím, co je v rámci pravidel a co není je opravdu tenká. Support je na to vyškolen a pokud si jeden člen supportu neví rady, obrátí se na ostatní, aby se poradil.

Nevhodné názvy vesnic se prověřují postupně, není v našich silách na všechny nevhodné názvy přijít hned. Některých si všimneme po pár dnech, jiných až klidně za rok.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Taky nic nezveřejňuji.
Ptal jsem se všeobecně jak to funguje a podle čeho se to posuzuje.

Jen si to řádně prohlédni, najdeš tu někde, jaké jsou výše trestů za porušení pravidel hry? Takže odkud je ten údaj o výši trestu?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru