• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IV. Oficiální sraz - Brno - 13.11.2010

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Oříšku to se pleteš...ví o tom každý kdo tam byl nebo šel kolem tvého stanu :-P
 
Vím to i já, který v tu dobu nocoval na lavičce na nádru, klepal tam kosu a představte si v tý kose strašně žrali komáři! Brrr
 
Monki, to neznáš tu anekdotu, jak spolu sedí vězni 25 let ve vězení a když je propustí, tak se před branou loučí se slovy - zastav se zítra na kafe, já Ti to dopovím ...
 
No jo, ale ta anekdota skrývá jedno, co se v ní raději nezmiňuje ..... já Ti to dopovím, aby jsi věděl, jak ten sejf otevřeš :D ...... omlouvám se za malý spamík
 
Trochu se k srazu vrátím, když je ten čas rozjímání - vím, že se tam promítaly soutěžní návrhy na vtipný obrázek, ale tím, že tam nebylo dobře slyšet, vlastně nevím, kdo vyhrál. Vyhlašovalo se to, nebo to ještě stále není vyhodnoceno? Nebo jsem to jen nějak přehlédl? :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru