• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IX. Oficiální sraz - Olomouc, 23.4.2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40852

Guest
Já som zo Zeme, z Mliečnej galaxie, a Ty pochádzaš z ktorého sveta, keď sa tak pýtaš?:scratch


Tvoje vyjádření :
Když už jsem v tom, tak se vyjádřím i k Třetí galaxii, tedy ne, k Mléčné dráze. Já ten příspěvek ani česky nepsal, ale to je úplně fuk, mi to došlo hned po zveřejnění, že mi vypadlo jedno slovo a i bez jakékoli reakce jsem si vzpomněl i na čokoládovou tyčinku, ale neměl jsem potřebu doplňovat do příspěvku jedno slovo, které každý kdo má všeobecný přehled si domyslí a nemusí to hledat na internetu.

Tak když ti vypadlo jedno slovo, tak ho tam doplň. To slovo ti nevypadlo, ty jsi ten název napsal totálně špatně, jenže ty, pan dokonalý, jak jsi o sobě psal jinde, nikdy nepřiznáš žes ten název celej napsal blbě. Hlavně že všechny jiný tu opravuješ a poučuješ když něco napíšou špatně.
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám, že ti nějak došel dech. Nebo se ti asi rozbila klávesnice.:D
 

DeletedUser33829

Guest
Jak jsi přišel na tu klavenici? Další Nostradamus tady, který to stejně zakecá, protože nic jiného neumí.
Už jsem na to odpovídal před několika dny, že máš problémy s paměti, tu už ví více lidí dávno, ale i tak je to jen Tvůj problém, protože to je stejně jen házení hrachu na zeď, ale dostala mě ta bombastická slova, která jsi do toho namíchal.:rofl
 

DeletedUser

Guest
Pánové,

opět nastal malý problém. Toto vlákno je o srazu, nikoliv vaše kolbiště.
Ryze soukromou konverzaci přesuňte do zpráv, zbytek do kaváren a nepiště zde OT.
Jinak se bude mazat, zavírat, přesouvat.

:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru