• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IX. Oficiální sraz - Olomouc, 23.4.2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Jollinar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Do jakýho talíře? :D Náhodou já od srpna nekouřím tak se klidni, kdyby ses občas ozval tak to víš :p
 

DeletedUser25387

Guest
Počkej Kozmi 1000 pro tebe a 1000 pro mě, ať mám pro speedy :rofl:rofl
 

DeletedUser33829

Guest
Před pár dny jsem četl v MF Dnes, že vláda chystá nějaký „bonz program“ a za nahlášení korupce šéfa odměnu až 100 tisíc korun a tady si nepokrytě někteří píší o úplatky.:rofl

Do jakýho talíře? :D Náhodou já od srpna nekouřím tak se klidni, kdyby ses občas ozval tak to víš :p
Psal jsem do jakého talíře. Když jsem jedl typické české vegetariánské jídlo (smažený sýr s hranolky:D), tak jsi mi to udila. To nezměníš už.:pardonKdyby to napsal třeba Biblos, tak to ani nekomentuji, jen od Tebe jsem to komentovat musel, také jsem naprosto v klidu, dal jsem pro vysvětlení emocí i smajlík, nevšiml jsem si, že by to byl smajlík rozčilení.;)
V dnešním Právu, tedy už ve včerejším člověk čte o o připravovaném návrhu zákazu kouření, a pak otočí list že nás čeká do 10 až 15 let legalizace některých drog. Zajímavé a ještě zajímavější, jestli se to vyplní, že si to bude určitě prodávat stát. Bude vydělávat na dalších amorálnostech, určitě by se někteří těšili z hlediska výdělků a hned na další straně historická vozidla americké armády v Praze. Tak mě tak napadá, že nedávno přijel za Emanem, jak mu říkáš, šéf politického myšlení, které zastáváš, když jsi v té Praze, tak jsi jej šla aspoň uvítat, nebo jsi se chovala stejně schizofrenně jako další halvisté/neomarxisté/pražská kavárna? Milují světovost, tedy to je jen Brusel a Washington, busta politika v cizím státě o mnohém vypovídá, a ti zase milují Čínu, já také rád čínu s hranolky,:D a když sem přijede jejich šéf, tak jej nevítají.:scratch Ten svět je ale opravdu absurdní divadlo.:mocking Když tak pozdravuj ve Slávii.:D Anebo spíše tudy konverzace s Tebou nevede, to se za chvíli rozčílíš.:pardon

Pleteš se i v tom, že se neozvu, mezi srazy jsem se ozval minimálně dvakrát, paradoxně právě v tom srpnu:shout, kdy jsem si s Tebou psal a mimo jiné přál Ti k narozeninám a na Silvestra. Ty se neozveš vůbec, ale to už jsme také řešili. Navíc jsem psal i zelí999 na světě 46, po třídenní neaktivitě, kdy jsem ho vyfarmil, pak začal hrát, napsal jsem mu několik zpráv, na žádnou nereagoval, myslím že tam ani nebyl, protože to není jeho styl a navíc ho i obsadili soukmenovci, ale myslel jsem si to už předtím, také jsem psal ještě komusi z vaší „party neparty“, zprávu četl, nic neodpověděl.

Psát mi nemusíš, já jsem celkem všímavý, všiml jsem si více rozdílů i toho co se nezměnilo, to jsem probíral už s Kvítkem na srazu:cool, takže když ještě připočtu jeden faktor, který se u Tebe změnil a nechci jej tady konkretizovat, tak vedle něj máš výpadky paměti, problém porozumět jedné jediné větě, vypadá to na extrémně silné abstinenční příznaky u Tebe.:D:pardon
 

DeletedUser31120

Guest
Sheed je nejlepší spisovatel, i když někdy to přehání! :D :D

Ááá, koukám že je Moureček odborník - již si vybral ;-)

Fotečky mám připraveny...Jen teda mohu říci: letos jsem se teda vyznamenala : (((

90% fotek je rozmazaných nebo mají kouřovou clonu :D
70% všech fotek je z Flory nebo z města
30% fotek je sice ze srazu, ale na každé druhé jsem vyfocena já..... :wacko
10% fotek je eehm...dalo by se říct...kompromitujících nebo nevhodných pro zveřejnění :mocking
5% fotek je pouze s vyfocenými zády nebo nekompletními postavami
Musím říct - příště se musím polepšit :blush
Co jsem tam vůbec dělala, šmankote ? :scratchTohle nemohu nikde ukázat :wall:dead

Chci tu fotku, kde jsem se fotil s tebou Kvítečku :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
V životě jsi ji neviděl, neznáš ji, usuzuješ jen na základě jedné fotografie a víš že fotografie může zkreslovat?
To není láska, to je sexuální chtíč.:p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je máj - lásky čas. Trochu romantiky Shedde. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru