• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

IX. Oficiální sraz - Olomouc, 23.4.2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Děkuji všem co byli na srazu.
Jsem hlavně rád, že jsem konečně poznal Kvítka.
 

DeletedUser25387

Guest
Děkuju moc za sraz, bylo to zas super, jen jsem zklamaný, že letos jsem v pití piva skončil druhý :D
Jinak fakt sraz se povedl a strašně jsem rád vás zas viděl. Tak na budoucím se budem těšit opět! :cool
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Ahoj vespolek, já dorazil ze srazu až nyní (ještě jsem cestou domů navštěvoval pár bývalých a možná i budoucích hráčů:D).

Letošní sraz se opravdu velice vydařil, rád jsem viděl jak několik známých tváří, tak i spoustu nových a rozhodně se těším na nějaké další setkání.:hi
 

DeletedUser33829

Guest
On má, Biblosi, více společenských prohřešků, to ani neřeš, to řešit zde ani nemůžeš.:D

Škoda že jsi nepřijel, chtěl jsem se Ti pochlubit, že od doby co jsme se viděli naposledy, tak jsem zhubl 12 kg. Tímto chci opravdu poděkovat pavoukovi123, který si do mě v Trenčíně rýpl a nevěřil jsem tomu, jak po 5 letech co člověk váží stejně, přibere tolik a jen protože nemá rok tělocvik. Nemusíš držet žádné drastické diety, ani začít kouřit, jak jsem Ti tu radil, stačilo jen vytáhnout kolo a běhat, sem tam volejbal a nohejbal.;) Jak řekl Konfucius, člověk by měl denně ujít 6 km. Stačí trochu pohybu, na Vánoce jíst s mírou a už se nepřejíst a jde to hned dolů bez jakéhokoli odepření druhu potravin. Zato si všimni z fotek, jak někteří jiní přibrali nebo prošedivěli. Přišel jsi i o moje voňavé cigarety, na které jsem slyšel jen pozitivní ohlasy, ale nekouřím je, to jsem si koupil schválně, protože je asi za tři týdny přestanou vyrábět, a pak až se vyprodají, tak jedině zajet na Ukrajinu a nejlépe na kole.:hi

Moje nabídka osobního kouče platí a příští rok už doufám, že přijedeš, to už to bude bez odéru té proklaté byliny, kterou indiáni používali tisíce let. Chudáci neměli farmaceutickou lobby starající se jen a jen o naše zdraví.:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Uvidíme, jak to bude za rok, ale do kuřáckých podniků prostě nechodím. Tento druh sebedestrukce nepodporuji. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zatím se ke mně moc fotek ze srazu nedostalu, zkuste mi je prosím poslat, ať z toho můžeme udělat nějaké společné album, které můžeme dát k dispozici i hráčům, kteří neměli fotoaparát a ze srazu tak žádné fotky nemají.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru