• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jaké státy jste již navštívili?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser36491

Guest
Zdravím, jaké státy jste již vy za svůj život navštívili?



Já tu své vypíšu:

Izrael, Rusko, Maďarsko, Slovensko, Německo, Rakousko, Itálie, Slovinsko, Turecko, Egypt, Jižní Korea, USA




A co vy?
 

DeletedUser16561

Guest
Ja som za svoj krátky zivot ešte nestihol toho veľa. Maďarsko, Poľsko, Holandsko, Anglicko, Škótsko, Severné Írsko, Írsko.

Budúci rok plánujem ísť do Nemecka a znova do Poľska. Ale medzi najväčšiu túžbu by som zaradil návštevu Ruska, aspoň na týždeň. Snáď sa tam raz dostanem :)
 

DeletedUser

Guest
Velmi rozmanitý seznam, a musím říct, že pro mne je to velmi lákavý

..., ale nikdo tu nemá ČR:scratch
 

DeletedUser36491

Guest
Mé rodiče mají rádi docela cestovat, jinak v Izraeli jsem strávil rok, v Rusku také.
Prostě se povedlo :-D
Nitramo: Pokud bydlíš v ČR, tak je to samozřejmost a to se psát nemusí.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Izmaeli - líbí se mi že jsi aktivní, báječný, že se tu zapojuješ mezi ostatní uživatele... :yes


Ale docela nedávno si psal, že z Ruska pocházíš...;)

Takže svůj názor si nechám pro sebe :mocking
Já byla třebas na Měsící a na Nový rok se společně s Malkinkem :heart plánujeme podívat na třetí měsíc osmé planety ve sluneční soustavě ;)
 

DeletedUser16561

Guest
Já byla třebas na Měsící a na Nový rok se společně s Malkinkem :heart plánujeme podívat na třetí měsíc osmé planety ve sluneční soustavě ;)

To malo byt nase tajomstvo. Ale ked uz si to zverejnila tak mozem aj ja zverenit, ze na Mesiaci budeme mat nase zasnuby :blush:blush
 

DeletedUser36491

Guest
Ano, v Rusku jsem se narodil a strávil tam rok, potom jsem se odstěhoval do Izraele na rok a potom na zbytek svého života sem do České republiky, Rusko pravidelně každý rok navštěvuji.
 

DeletedUser35615

Guest
Slovensko, Polsko, Estonsko, Chorvatsko, Rakousko, Německo, Velká Británie, Hongkong, Thajsko a Austrálie.

V neustále měnícím se plánu mám USA, Kanadu, Brazílii (tam se přiženil kámoš, na to se těšim), Indii a Srí Lanku (hlavně kvůli A. C. Clarkovi a jeho Rajským fontánám). Ale jsou to jen plány.

Edit: a zapomněl jsem na Holandsko a tři dny v Amsterdamu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru