• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jaké státy jste již navštívili?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser34334

Guest
Německo, Francie, Rakousko, Velká Británie, Řecko, Egypt, Turecko, Tunis, Azorské ostrovy a Dominikánská republika.
V příštím roce jedu do Amsterdamu, Skotska a pak pravděpodobně Mexiko nebo Thajsko.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To malo byt nase tajomstvo. Ale ked uz si to zverejnila tak mozem aj ja zverenit, ze na Mesiaci budeme mat nase zasnuby :blush:blush


A fotografa s sebou nepotřebujete? Už jsem byl v USA na Hawai a v Japonsku, ale tak daleko ještě ne ... :mocking
 

DeletedUser11059

Guest
Na Měsíci už fotograf je a fotky posílá v dost dobrém rozlišení rovnout do Houstonu, i nějaké to video ....., a dorazí to dřív, nežli expedice - mám to z vlastních zkušeností, když jsem tam byl nedávno z práce na managerském kurzu. Ale plánuju v roce 3025 omrknout ZOOplanetu v souhvězdí Andromedy. Prý tam budou v tu dobu úžasné exponáty, jako třeba kočka domácí, cvrček obecný, člověk pozemský, wraith střihouchý a další.
Ale jinak na naší planetce jsem už byl po části zvané Evropa v její větší části. Ale za hranice našeho kontinentu jsem se zatím nedostal (pokud už někdo nebere Ufu, či Azerbajdžán jako část Asie).
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, tak tam se aspoň konečně potkáme, protože já tam budu vystaven co by nesmrtelný mimozemšťan. ;)

Jinak z Evropy jsem nejdále byl na Maltě. Bylo tam krásně, ale pro našince přeci jen poněkud drahé.
 

DeletedUser

Guest
Ven jezdím hlavně kvůli zaměstnání jsem vinař.
Byl jsem v Rakousku,Německu,Slovensku,Maďarsku,Polsku a dalším státech Evropy.
Bohužel jen pracovně.
Jeden den tam i zpět.
Ve Vídni jsem byl několikrát,ale ani jednou jsem se nebyl podívat do centra. :cry
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Když bych měla mluvit o zemích kde jsem byla, ... tak to jsou jen vzpomínky na to co bylo a co už nikdy nebude :blush
Začalo to Maďarskem, kde jsem byla jedinkrát na dovolené za hranicemi s rodiči. Pak proběhly nějaké výlety do Polska na nákupy.
V patnácti jsem byla vyslána na školní zájezd do Paříže, která mne učarovala a cestou zpět jsem vyzkoušeli vodní atrakce v německém Ambergu.
V den mých osmnáctin jsem prvně uzřela a prst smočila v moři a tehdy přišlo obrovské zklamání :pardon
Vážení milí - východ slunce opravdu nemusí notně být nad mořem....ne ne :cool
Dokonce nikdy sebou nezapomeňte vzít pořádně teplé oblečení, abyste se nevrátili od moře s Itálie s nachlazením jako já...
K neobyčejnému rozčarování se navíc přidaly zdravotní komplikace mojí sestry, která ani zbla netušila, že zmíněné letovisko funguje jako jodové lázně a ona je na jod alergická....
Rázem se mění dovolená na horor...

Pak proběhlo dalších pár cest do Německa, kam jsem jezdila jako závozník s kamionem.... Detaily řešit nebudu, ale nepřála bych nic takového nikomu, když zjistíte, že jste kousek od Hamburgu a najednou nemáte ani jedinou marku a ani kousek chleba.... Šílený :wacko

...a následovala další cesta se setrou k móři - tentokráte do Chorvatska, kde sice byla čistá voda,...ale samé oblázky a všudypřítomní mořští ježci, kteří nám zkrášlili cestu tentokráte :D
Navíc - k nelibosti ostatních jsme měli kufr auta z poloviny narvanej švagrovýma třema bednama plzeňského, kterého se nechtěl vzdát ani pod pohrůžkou, že nás bude následovat pěšky i s nákladem po E55, A2 i A1 až na místo určení :)
Cestou zpět jsme se stavili ve Slovinsku - v Postojne.

To byl konec mého putování světem a k moři by mne už nikdo nedostal ani párem volů....

Jen jsem byla párkrát na pozvání v Irsku...a jestli bude někdy příležitost a jestli budu sebou mít někoho anglicky mluvícího,.... tak bych se tam ráda podívala i znova...
Ale já si vždy najdu dobrou výmluvu, proč zůstat sedět doma na zadku a dál chodit do práce....

Vždyť dovolená byly vždy jen nervy, nervy, nervy..... To radši si půjčím loď a sjedu si na Štěchovice, jako tomu bylo letos v létě - a mohu vám říct - to byla ta pravá dovolená ;)

Abych nezapomněla - díky DK jsem se mrkla před dvěma lety na Slovensko - do Tater :)
Jo, tam to bylo fajno :)
Hlavně jsem nepotřebovala k dorozumění translator :D
 

DeletedUser30368

Guest
Já tedy nebudu vše vypisovat jako Lotůsek :) Dám jen výčet zemí, kde jsem byl :-D
Česká Republika
Slovensko
Polsko
Německo
Rakousko
Itálie
San Marino
Turecko
Belgie
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Kdybych měla vyjmenovat státy ve kterých byl můj bratr,...asi by to byl pěkný dlouhý seznam :)
Narozdíl tedy od toho mého - proto jsem to musela tak okecat :D
 

DeletedUser35385

Guest
Ja toho mám málo precestovaneho:) Čiže :
Slovensko
Poľsko
Švajčiarsko :)
 
Nahoru