• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jaké státy jste již navštívili?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Česko - x krat /Plzeň,Praha,Brno,Havirov-Ostrava,Kladno,Vlašim pri Prahe/
Belgicko- 8x /4x Brusel,2x Antverpy,2x menšie mesta ktorych si nazov už nepametam :) /
Nemecko - x krat /hlavne Frankfurt n/M asi 6x ,Dusseldorf 1x,Berlin 1x,Mnichov 2x,Wupertal 2x/
Francuzko - 8 krat /Pariž 5x,Montpelier 1x ,Waterloo -tu sme sa omylom ubytovali v hodinovom hoteli,celu noc nam ľahke devy buchali na dvere,či nechceme ...:) ,La Rochel-odporučam,nič krajšie som nikdy nevidel,Atlanticky ocean,pri brehu som jedol mušle,hrad 3 mušketierov,je tam aj povestna pevnosť Bojard,na ktory som sa žial nedostal,bolo vypredane par hodin do predu,je to dialka,ale oplati sa.
Holandsko - 1x Amsterdam
Švajčiarsko-1x tu menšie mesto,neviem už nazov.
Rakusko -x krat od Viedne,až po neviem čo
Juhoslavia,Bulharsko,Maďarsko,Rumunsko nespočetne krat.

V Europe som nebol len v Taliansku,tam sme akosi nikdy turnaje nemali,historicky najkrajši Brusel a Budapešť.

V USA som bol v 3 štatoch a 5 mestach,z NY som šiel domov speť v deň tretieho vyročia padu dvojičiek z Kenedyho letiska,vtedy bola letenka najlacnejsia,na letisku bolo okolo 5 tis vojakov,z 3-ročnym synom som tam chodil 3 roky po sebe,koli rodine ktoru tam mam,keď som si chcel z auta odfotiť dieru po dvojičkach,policajti zastavili auto a cely fotoaparat mi vymazali,bol som skoro terorista,lebo som odfotil dieru po nich.
Nič horšie,nedemokraticke,škarede a špatne som nikdy nevidel ako je Amerika,keby mi teraz zaplatili za to aby som tam šiel,nikdy v živote to už neurobim.

Moj sen je Čina a Japonsko,tieto štaty by som rad niekedy navštivil,obdivujem historiu,veľkosť a vobec všetko,tychto štatov :hi.
 

DeletedUser30193

Guest
Kypr, CHorvatsko, Německo, Sk, Rakousko, Itálie, Černá hora, Slovinsko, Turecko, Polsko, Bosna a Hercegovina.
 

DeletedUser15465

Guest
Jsem krysa evropská...

CZ&SK, Rakousko, Polsko, Německo, Taliánsko, Lucembursko, Lichenštejnsko, Francie, Kypr, Španělsko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Švýcarsko.

A kam bych se chtěl podívat... Kanada, Izrael, Maroko, Keňa, Anglie, Singapur, Honkong, Tchajwan, severské státy, Rusko, Austrálie... pro začátek :)
Asi to máme v rodině :)
 

DeletedUser33829

Guest
Taliánsko je slovensky Itálie, narážka na to byla ve filmu Čtyři vraždy stačí drahoušku. „On byl Ital, ne Taliánec.“:D Anebo to bylo opačně, ale asi ne.:scratch:mocking

Staročesky se itálie řekne Vlachy, mám tetu co se jmenuje Vlachynská.;)
 

DeletedUser41623

Guest
Já byl na dovolené v Tunisu,Bulharsku,Egyptě
Ale taky jsem se byl podívat do Německa,Polska,Slovenska
Ale ne sám :D s rodiči
 

DeletedUser41028

Guest
Česko, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Itálii, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Polsko, Německo :hi

A rád bych do Kanady a na sever Velké Británie do Skotska :)
 
Nahoru