• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak přesunout článek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tohle je citace na te fotce co jsi my poslala jsem si toho nevsiml je to normalni odpoved.

Nebyla to jen odpověď, ale odpověď s citací předchozího příspěvku, což pravidla zakazují.
Příspěvek je následně upraven, což vidíš vpravo: naposledy upraveno moderátorem...
  • Jasně, ale takovou možnost nemáš nikde. Dalo by se toho zneužívat a byl by v tom pak bordel, protože by si mohl přesunovat odpověď pod odpověď a nedávalo by to pak smysl. Když ti to někdo napíše někam, kam nemá, tak nejjednodušší způsob je napsat tomu hráči, aby svůj příspěvek smazal a napsal ho tak, kam má. :)
  • Ahá a když nebude souhlasit ? :D tak mu dám ban na práva :D
Ahá a když nebude souhlasit ? :D tak mu dám ban na práva :D

Deynor ti to zde vysvětlil podrobněji.
Jen dodám, že je možno citovat bezprostřední příspěvek, pokud chceš odpovědět jen na nějakou část, jako jsem to udělala já nyní.

Dodatek: když si s někým povídáš, tak také nezopakuješ to, co řekl tvůj protějšek, ale normálně odpovíš. Stejně to platí u písemné konverzace. Když odpovídáš bezprostředně na příspěvek výše, tak necituj. Pokud reaguješ na jiný, starší příspěvek, cituj. Celý nebo jen jeho část...
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Dobře takže stručně abych to pochopil když někdo něco napíše tak nesmím použít citaci ale odpovědět bez te citace pokuď to hráč napsal hned nad mou odpovědí je tak. pokuď již je mezi tím jeden článek jiného hráče tak smím tedy použít citací.Doufám že to chápu dobře a jinak proč to vůbec pravidla zakazují? z jakeho důvodu ?
 

DeletedUser

Guest
Pochopil jsi to správně.
Důvod? Už jsem ho zmínila.
Vzhledem k tomu, že jsme se zásadním způsobem odchýlili od původního tématu, doufám, že už je ti to jasné a není potřeba dále to rozebírat.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ještě bych jenom doplnil další důvod, proč je to dle mého názoru zakázané. Každá strana obsahuje maximálně 10 příspěvků bez ohledu na velikost zprávy. Z toho důvodu je lepší, když se člověk snaží nepsat zbytečně dlouhou zprávu a napíše pouze to, co potřebuje. Pak to trvá zbytečně dlouho, než člověk sjede až dolů. Myslím, že je vše jasně, tím bych to uzavřel.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
No jó ale , víš já jsem zvíklý psát dlouhe texty a vše vysvětlit do podrobna aby , to pochopil každý ale , je nesmysl zakazovat dlouhe články kvůli místu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A také zbytečně narůstá objem dat, čímž se i zpomaluje server a hlavně, je to neuctivé vůči ostatním. Jako by sami nedokázali určit, na co je odpovídáno, ale musí se jim to "polopatě předkousat", aby si nemysleli, že snad je to k něčemu jinému. Nebo-li stručněji řečeno - vypadá to, jako když pisatel ostatní považuje za nemyslící tvory.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá , tak ja to zase myslel naopak aby , to každý pochopil zase. A ne urážlivé.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Zkus to v "živém" rozhovoru, neustále opakovat věty, na které odpovídáš. Uvidíš reakce okolí.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá , máš recht no. Ja klikal na to odpovědět neboť jsem myslel že od toho to tam je víš .
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
A to je nově založené pravidlo ? vím že před tím se to neřešilo ta citace.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru