• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak přesunout článek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To je tam odjakživa. Jen u nových uživatelů chvíli čekáme, než se "rozkoukají". Když to však trvá příliš dlouho a je evidentní, že si pravidla nepřečetli, zasáhneme.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Někteří z DK Týmu to ale , parkrát taky použili co já vím :) .
 

Přílohy

  • 1.png
    1.png
    76,3 KB · Zobrazení: 9
  • 2.png
    2.png
    69,4 KB · Zobrazení: 8

DeletedUser

Guest
Někteří z DK Týmu to ale , parkrát taky použili co já vím

Tvůj příspěvek jsem necitovala jen tak z rozmaru, ale proto, že mezi mojí odpovědí a tvým dotazem byly další, minimálně 3 příspěvky jiných uživatelů, které ovšem byly později smazány.
Ty, jako běžný uživatel to nevidíš, ale já ano.
Ty sám si jeden z předchozích příspěvků sám smazal a proto to v současné době může působit tak, že jsem citovala předcházející příspěvek zbytečně, ale není tomu tak.

Nevím, proč ti pravidla leží tolik na srdci, ale možná by bylo jednodušší přijmout je jako status quo, co říkáš?


Zde je důkaz: https://image.prntscr.com/image/sByW0HJPRhSG1lZfEIcAbQ.png

Není v našich silách zpětně kontrolovat, kdo - co smazal a případné citace umazávat, aby to nepůsobilo jako porušení pravidel.

Zbytečné citace zpravidla mažeme jen v průběhu diskuze v aktivním vláknu.


.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tento problém je složitější, než se zdá.
Za prvé - pokud vím, původně snad existovala pravidla fóra a nějaký kodex chování na fóru jako dva samostatné "dokumenty". Kodex měl mít spíše doporučující charakter, ale jak se i jej začalo brát smrtelně vážně jako závazná pravidla, byl zrušen a jeho obsah přidán k pravidlům.
Jak vždy říkám - pravidla by měla existovat pouze tehdy, mají-li smysl, smysl jednotlivých pravidel je především to, že pak všechna pravidla jako celek vytváří prostředí, jakého dosáhnout bylo cílem vzniku pravidel.
Bohužel všichni vidíme, že realita je jiná a všichni lidé jsou nuceni dodržovat všechna pravidla bez ohledu na to, jestli dané pravidlo vůbec má smysl nebo jestli nedělá prostředí spíše horším než lepším. V pravidlech se nachází mnoho jednotlivých bodů, jejichž existence nebo interpretace je přinejmenším diskutabilní.
Důležité je také zmínit, že pravidla fóra může DK tým upravovat, takže to, že jsou takové, jaké jsou, je dáno tím, že to tak DK tým chce.
Další věc je ta, že způsob řešení různých přestupků také není nijak dán (resp. jistá pravidla pro trestání existují, ale v praxi se nedodržují).
Já prostě nevím, proč se některé věci vůbec řeší tak, jak se řeší.
Někdo ocituje předchozí zprávu v tématu, kde byl doposud každých pár minut nějaký nový příspěvek, tak pro jistotu připojil citaci, kdyby někdo něco napsal před tím, než odešle svůj 20řádkový příspěvek. Takový člověk je ale moderátory stavěn na stejnou úroveň a popoháněn ke změně svého chování jako člověk, který v tématu, kam nikdo rok nic nenapsal, odcituje poslední zprávu, která má 20 řádků, a napíše k tomu 2 věty.
A podobné je to s multiposty, lpění na dávání prostého textu do spoilerů (protože někdo nechodí na fórum proto, aby musel něco číst, zatímco třeba za horší PC/internet nikdo nemůže, tak je logické, že velké obrázky, jejichž načítání je složité, mimo spoilery nepatří), různá pravidla, která fungují tak napůl apod.
Prostě u všeho samá omezení jen proto, aby něco omezovala, a na původní záměr si už nikdo ani nevzpomene.
 

DeletedUser

Guest
Tantaleno, toto vlákno není určeno k tvým nikdy nekončícím rozborům čehokoliv.

Adik je evidentně osoba zvídavá a z jednoho dotazu přešel plynule k dalšímu, nicméně by bylo dobré držet se tématu, na což jsem nedávno upozorňovala...
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
:D Zvídava osoba tak je lepší když se člověk raději informuje než aby , pak došlo zbytečně k porušování pravidel že ano radši se zaptám ale , jo jinak téma už alspon chápu z tým přesunutím díky :);).A ano Status Quo beru :):D.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mezi prvním příspěvkem a reakcí našeho člena týmu byly ještě další 3 příspěvky, které pak však byly následně smazány, protože byly buď nevhodné nebo zcela mimo téma. Nejednalo se tedy o citaci hned následujícího příspěvku.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Ahá jo takhle tak to jó tak je už to dlouho člověk ma víc starostí a paměť je u každého omezena že :) tak že okej no :) .Může se stát a každý se zmílí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru