• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se branit proti katům???

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30264

Guest
re

V případě toho oznamka bych raději pěchotou a TK uhnul a nechal katapulty pobít a už je nikdy nestavěl - protože jsou do obrany drahé a jejich účinek oproti pěchotě mnohem menší a jejich využití pro podpory malé - kvůli pomalosti jejich přesunu :)

Kdybys uhnul, bys dobrou kořistí pro ty, kteří mají desítky vesnic vystavěných v katech( jako kdysi já)... a denně bys ztratil i 100tis. bodů
Lepší by bylo je pomocí scriptů odeslat(jako odplatu do těch, odkud přichází útok:)) a obranu nechat doma.
 

DeletedUser32568

Guest
no katy se počítají jako pěchota (kopí, šermy, sekery, luky, berani) čili proti nim je obrana Všeobecná :) takže klasická deffka tam dej a případně přidej dost TK ;)
 

DeletedUser25426

Guest
Kdybys uhnul, bys dobrou kořistí pro ty, kteří mají desítky vesnic vystavěných v katech( jako kdysi já)... a denně bys ztratil i 100tis. bodů
Lepší by bylo je pomocí scriptů odeslat(jako odplatu do těch, odkud přichází útok:)) a obranu nechat doma.

Jistě, pokud by to byly katy, které jsou z té vesnice - ale to snad ne - určitě tam byly jen na podpoře :)
Samozřejmě, že bych poslal katy na odvetný útokoky a mám ozkoušené, že 20 katů shodí selák o dva stupně v prázdné vesnici :D
Rozhodě bych je nestahoval několik dní cesty domů, za tu dobu bych měl postavenou účinnější obranu z pěchoty a TK...
 

Deleted User - 18375

Guest
Samozřejmě, že bych poslal katy na odvetný útokoky a mám ozkoušené, že 20 katů shodí selák o dva stupně v prázdné vesnici :D

O jeden - ze stupně 30 na 29. Pokud do toho není započítaný nějaký bonus pro katapult... Viz. zde:

[SPOIL]
cats_l10.png
[/SPOIL]
....takže mimochodem na zbourání panského dvora stačí 2 katapulty. Naštve :)
 

DeletedUser30264

Guest
re

no katy se počítají jako pěchota (kopí, šermy, sekery, luky, berani) čili proti nim je obrana Všeobecná :) takže klasická deffka tam dej a případně přidej dost TK ;)
tk není tak účinná

to jelitko, co znamená tvá opice v profilu s křížem jako přívěškem ?
 

DeletedUser32568

Guest
no samozřejmě že samostatná TK není účinná ale je to vhodný doplněk :)
 

DeletedUser30264

Guest
re

za určitých podmínek, ale my bereme obecně..je vhodná, pokud máš v úmyslu rozmístit v rychlosti vojska nebo musíš ryhcle vystavět armu, jinak ne
 

DeletedUser32568

Guest
rychle stavět armu když děláš TK ? :shock ... když ji kombinuješ tak se to dělá rychle ale jinak neeee
 

DeletedUser27494

Guest
MOC dekuji vsem za rady , co delam dle vasich rad,stavim kopi a tezkou a par spehu a k tomu nejaka katy to vse jako nastavena hromadna rekutace pro vsechny vesnice, dale branim pouze vesncie blizko hranic nepritele ktere jsou v dosahu jejich slechty(chuze slechty maximalne 116 hodin, a ty ktere jsou za hranici chuze slechty 116 a pul hodiny, proste nebranim jen si znich veskerou nove rekrutovanou armadu posilam na hranice a kam presouvam i surky aby s tam rychleji dali obnovovat vesnice.

Souper udeal chybu , jde na mne se 1600 utoky ale ma to presne rozdelene(casy dopad
u) podle uzemi takze kazdy dalsi utoko se posouva blize k hranici a posledni dopady jeste za cca 4 dny aktualne dopadnou na hranicni vesnice, to znamena ze mi dla cas obranit hranicni vesnice, prestoze prvnich cca 25 utoku vcera dnes byli do centra kmenu do nechranyynch vesnic vsechno ostre utoky(shazuie sklady druhym utokem selak tretim hlavni budovu.

Jellikoz posila vsechny utoky jeden hrac jde na men pres 1500 utoku a ma jen cca 560 vesnic, dve tretiny utoku minimalne jsou fejky (doufam ze to budou ty posledni)

Proste je to lama, vesnice co se nedaji zabrat opravim, a ty co by mohli tak jsou zabetonovane,

Nenapada mne co vic mohu udelat,krom toho ze mu dle vasich rad vracim utoky dp vsech jeho vesnci. ja jich mam zhruba o 200 vic nez on takze si mohu dovolit poslat ze vsech vesnic ostre kidyz ne v sechny jsou utocne , ale to on nepozna kde mam utok a kde obranu (fejky).

Dekuji v sem za radu, kde chce muze mne na sv.16 sledovat, chvili budu ztracet (shazovani budov), ale driv nez se jemu utoky vrati domu zpet mam vse opravene tak jsem v klidu!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru