• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se branit proti katům???

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Podle mého názoru na světě 16, kde není paladinova moc s ohni nemá význam katapulty do obrany ve velkém stavět. Na obdobném světě jsem stavěla pouze 30 kaptapultů a posílala je se špehy jako faky, aby nikdo nepoznal z jaké vesnice faky jdou. Pěchotu stavím ve vesnici počtu kolem 4300 od každé, stavím ve vesnici zhruba 1200 těžké, 200 špehů a 30 katů. Stavím také pár vesnic pouze s těžkou na rychlý přesun při náhodném napadení a pro případné zabíjení šlechty.
Na světě 22, kde má paladin s ohni velkou obrannou i útočnou sílu zase je potřeba stavět katovací vesnice (do vesnice se vejde zhruba 2450 katů a paladin) - to potom vesnice má velkou obrannou sílu, mám vyzkoušené ze sv.15, že vesnice, která má hradby na 20 udrží 6,5 plných seláků útoků, katovací vesnice s paladinem je velice mobilní, protože se katy přesouvají rychlostí paladina. Pokud jsem v ohrožených oblastech vystavěla tři katovací vesnice, shlukla jsem katy do jedné vesnice, kde byly s paladinem, tak je ve vesnicích neprůstřelný beton. Nevýhodou je, že katy se pomalu staví, proto v době, kdy jsi pod útoky musíš stavět veškerou obranu, kterou stavět lze. Nyní na sv.23 už mám vystavěných opět několik vesnic katovacích vesnic na obranu a mám je na frontě, kde jsou dosti odstřelované. Také stačí, když máš katy na obranu nahromaděné v několka vesnicích a soused Ti v případě potřeby k nim půjčí paladina s ohni. Někteří hráči stavěli dost katů i do útoků a v případě potřeby je shlukli do ohrožených vesnic, soused jim k nim půjčil paladina s ohni a měli zajištěnou obranu některých vesnic ze svých útočných vesnic. Já jsem ale tuto možnost nevyužívala.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru