• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se cítíte při odesílání útoků ???

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Beru to tak, že to bude překvapení, jak to dopadne.. a jsem nervózní.

Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ?
tak podle situace zjistím, co je pravděpodobnější a když jdou do betonu ,tak mají hold smůlu, no :D

Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ????
Žádný útok není zbytečný..
Útočíte rádi ?
poslední dobou ano

Dokážete se vžít do kůže protivníka ????
Jo, počítám s tím, že si půjde hodit mašli:).....:pardon


Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ????
dokud je důvod, tak to do něj peru :D

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ????
Řeknu si ,že příště to výjde :D

Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ????
lidem nenadávám, pokud sami nezačnou ;)

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ??
Názvy vesnic :D , poslední dobou básničkama :D

Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM)
jsem od přírody komunikativní člověk, píšu si se všema :D



 

DeletedUser15465

Guest
Jak se cítíte při posílání útoků ?
Jako okamžitý vítěz, nebo máte vědomí, že vaše jednotky půjdou do betonu ?
Jak kdy... do betonu nejdu když nemusím... Jen ať si skládaj armu tam, kde nebudu útočit. Vyjímkou je týmová akce, to se pak vyplatí něco obětovat :)
Myslíte si, že vaše útoky jsou zbytečnými nebo že si jen zvedáte off rank ????
Útočím, abych dobýval vesnice. Nic víc, nic míň.

Útočíte rádi ?
Jsem Vilém Dobyvatel :)
Dokážete se vžít do kůže protivníka ????
Vcelku jo.. Dokážu především nechápat, jak to, že to tak rychle vzdává :)
Necháte ho i dejchat, když dokáže že "umí" ????
To je relativní.. Když je válka, tak je to o tom, kdo zbyde. Když není válka a je "hnědý", tak občas nechávám.

Jak se potom k takovému protivníkovi chováte ????
S respektem, pokud si ho ovšem zasloužil svým dosavadním hraním.
Napíšete mu poklonu, nebo že to je stejně blbeček ????
Jestli šlo o dobrý boj, tak obvykle něco napíšu :) Jestli se nechal zabrat, ale ve zprávách byl slušný, no zkus to na jiném světě. V případě že se srazím s blbcem posílám nejen na kraj mapy, ale i na jinou hru :)

Jak vlastně "deptáte" svého soupeře ??
Psychologie je mocná zbraň. Někdy mlčím jako hrob (ale čtu jeho zprávy, hehe), někdy naopak spamuju co hodinu. Někdy jdu s fejkama, někdy zásadně bez. Když jdu proti lepšímu, klidně obětuju pár dědků s tím, že je bude chtít odchytit.. a mezitím pošlu další dědky. Někdy nasadím tempo třeba 3 vesnice za den a držím se toho. Někdy jdu proti ohromné přesile (lamek) a milerád je upozorním na jejich početní převahu, jejich smích dříve nebo později střídá zděšení, že ze 40 je jich 30, pak třeba už jen 20 a já tam stále jsem.. silnější a silnější :)
Udržujete s ním komunikativní vztah ???? (PM)
Většinou ano.. Jsem kecálek :)
 

DeletedUser30193

Guest
Já se cítím nějak takhle:To se plazíte nebo co, že tam jdete tak dlouho!?
 

DeletedUser41623

Guest
Když útočím sám od sebe na někoho tak jsem natěšení, protože vím, že na něho mám :D ale když je kmenová akce na někoho útok mám trošku obavy o vojsko .. :DDDD
 

DeletedUser41028

Guest
:D:D achjo co je to za téma :D :D :D

No zatím posílám jen útoky na famry, takže už aby to dorazilo a mohl jsem jít do vedlejší farmy pro další surky :D:shout
 

DeletedUser35385

Guest
Ako sa cítim? mmmm Akože kliknem na klávesu a to je všetko:D City neprejavujem:D
 

DeletedUser

Guest
Jak se cítím??

NE, NEJSEM ROBOT!! Fakt nejsem robot, ano, tady jsou pomeranče, támhle obchodní výlohy, auta, pláže, ruční vozíky naložené zeleninou. Klikněte na obrázky, kde jsou roboti. Roboti?! Já vážně nejsem robot, prostě nejsem! Hernajs fagot do jitrnic! Nebo že bych byl a ani o tom nevěděl? Co když jsem opravdu robot a žiji v Matrixu... Brr. Ne, to je nesmysl, už mi hrabe zas... Cože? Ne. Nejsem robot a už mi s tím dejte pokoj, připadám si jak na psychotestu jestli se hodím na Základní školu, ano, mrkev je zelenina, meruňka ovoce. Umím to poznat, i když jsou obě oranžové. Vrchol lidské inteligence. Skoro by se mi chtělo stvořit robota co by to uměl taky. Kéž by tak ještě uměl i posílat útoky, vařit kafe a nosit pivo z hospody od vedle... Inu, tak jo, prošel jsem všemi psychotesty, poslal jsem co generál rozkázal, tak uvidíme, snad i něco zaberem. Seberu ze stolu hromadu papírů s plánovačkou, vypnu budík a jdu ven.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru