• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se zbavit vojáků

DeletedUser

Guest
tak to je zvlastni jedine ze by ji nikdo podporoval ale to je blbost okolo ni jsou hraci okolo 300b. jenom jedn hrač ma neco pres 1200b. ale proc by ji podporoval.Ja se ho zkusim zeptat ale tolik vojaku by nemohl mit.
 

DeletedUser

Guest
Jsou dvě možnosti. Ta první je, že některý hráč si chce tu vesnici obsadit, takže si tam poslal podpory.

Druhá varianta je, přičemž v tomto případě mnohem pravděpodobnější, že po hráči, jehož vesnice se stala barbarskou, jednotky ve vesnici zůstaly. Jednotky totiž jenom tak nezmizí! Takže to, co napsal uživatel aiRboRn an d CCCP, se na pravdě nezakládá.
 

DeletedUser

Guest
no ja uz jsem napsal okolnim hracum ale ona ta vesnice ma neco pres 6000b a jak jsem psal pred tim okolo ni jsou hraci max. 1200b.
 

DeletedUser

Guest
Jen tak pro zajímavost, o kterém světě se bavíš?

Je pravděpodobné, že tam zůstaly jednotky po minulém majiteli. Jednoduše normální věc, která se stává každý den.
 

DeletedUser

Guest
ja mluvim o S20 ja jsi myslim taky že je to po starym uživateli protože ještě minuli tyden tam ta barbarka nebyla kdyby tam byla dil tak uz jsou ty jednotky vymlaceny
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to se omlouvám. Jen opět mluvím ze zkušeností ze speedu. Kde když opustíte vesnici vojáci zmiznou.
 

DeletedUser32205

Guest
tak proc se furt do vseho montujes, kdyz neovladas pravidla DK, zbytecne pletes lidi.
 

DeletedUser32568

Guest
tak proc se furt do vseho montujes, kdyz neovladas pravidla DK, zbytecne pletes lidi.

hmm...já nevěděl že v pravidlech DK je něco o tom, že by vojsko v barbarkách nemizelo...to je pro mě fakt novinkou, asi si ty pravidla budu muset znovu pročíst :rofl:rofl:rofl

Je několik možností :
a) barbarka tu je od začátku - v tom případě ji někdo podpořil (ale to je blbost protože barbarky do 6000 nerostou - nebo nevím kde)
b) barbarka je po hráči, který zbarbařil - je zde vojsko, které měl i před zbarbařením
c) barbarku vzal nějakému hráči support za porušování pravidel a naplnil ji vojskem podle vzorce, který má k dispozici pouze support :)
d) asi špatně vidíš a nic tam není :D
 

DeletedUser33834

Guest
Do d) sa mi vidí :D to še mi pači :DD :rofl:rofl:rofl:rofl
 
Nahoru