• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jak se zbavit vojáků

DeletedUser11059

Guest
Pakliže vojsko je na cestě, nebo v jiné hostující vesnici a ne doma a vesnice zbarbaří - vojsko zmizí v propadlišti času
Pakliže je vojsko doma a vesnice zbarbaří -všechno vojsko v té vesnici zůstává (i podpory - samozdřejmě ne podpory z vesnic, které taky zbarbařily)
Na to aby hráč zjistil, zda je barbarka od začáítku světa, nebo po někom a kdy zbarbařila existuje script, nebo trochu delší cesta do TWstats ..... tudíž se hned dozvíte, zda vyloučit variantu vojska po bývalém majiteli (pokud tam vojsko je). Bývá častý jev, že si lidi hlídají svou barbarku ať už jen pro rabování nebo pro následné zabrání.

[SPOIL]c) barbarku vzal nějakému hráči support za porušování pravidel a naplnil ji vojskem podle vzorce, který má k dispozici pouze support :)[/SPOIL]
o tomhle slyšim prvně (od toho jsou magické pevnosti třeba na s8, a jiné specialitky), takže spíš beru že to byla ironie

Nedokážu se za to postavit na 100% ... jen co si pamatuji ... snad existuje svět, kde barbarky i rostou do velikosti 5k bodů, ale drtivá většina světů tak velké barbarky nemá (od jejich zrodu).
 

DeletedUser

Guest
papasese, to c) není ironie, funguje to tak .) Víc info říct nemohu, je to interní věc .)
 

DeletedUser32205

Guest
kdyz vznikne barbarka jako trest, odebranim vesnic, tak tam je z kazdeho druhu pechoty plus minus tolik jednotek, kolik ma bodu vesnice, teda aspon kdysi to tak bylo
 

DeletedUser11059

Guest

DeletedUser32568

Guest
nevadí, každej se někdy splete a za to ti hlavu neuseknu :hi
 

DeletedUser

Guest
tak co jsem se dozvedel od okolnich hracu tak ji nikdo nepodporuje takze jsou to furt vojaci byvaleho hrace sice mi psal soukmenovec že ta vesnice je pro nej strategici umistena a ze jsi ji nemohl rezervovat protoze nemel slechtu ale ja byl rychlejsi :D tomu uz jsem taky psal jestli to nesjo jeho vojaci ale stale mi neodpovedel tak se priklanim k tomu ze to sjou vojaci byvaleho hrace
 

DeletedUser

Guest
Zdar potřeboval bych pomoct.Dělal jsem útočnou vesnici,ale pak jsem nemel čas tak jsem dal zástup a ten hrač mi najednou začal dělat obranou takže vlastně nwm co to je za vesnici jestli útočná nebo obraná,ale spiž bych potřeboval útočnou
Nech si ty vojáky ;)
 
Nahoru