• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

jandadak

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40956

Guest
Tajný průchod.

Hráč může přesouvat velice rychle své vojáky tajným průchodem z jedné své vesnice do druhé. Ovšem může být přesouván jen určitý počet pěších jednotek (protože jízda ani katapulty by se neprotáhli chodbami) a pouze na určitou vzdálenost podle levelu tajného průchodu...
Vojáci podpoří druhou vesnici dvakrát rychleji než by dorazili klasickou podporou a zpět se vrátí taktéž dvakrát rychleji. Vrátí se automaticky po hodině setrvání v podpořené vesnici nebo je lze vrátit dříve. Při jedné vyslané četě nelze vyslat druhou. Pokud všichni poslaní vojáci padnou, pak jedině je možné vyslat další četu.



Level 1:
Přesunutí maximálně 1000 pěších vojáků do vzdálenosti 3 polí.

Cena - 31.000 dřeva, 25.000 hlíny, 33.000 železa

Level 2:
Přesunutí maximálně 2000 pěších vojáků do vzdálenosti 5 polí.

Cena - 46.000 dřeva, 32.000 hlíny, 55.000 železa

Level 3:
Přesunutí maximálně 4000 pěších vojáků do vzdálenosti 10 polí.

Cena - 67.000 dřeva, 53.000 hlíny, 79.000 železa
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40956

Guest
Jen tak píšu z nudy. Ohledně těch vašich omezení v rozměrech, tak víte co, viďte ?

Na to vám zvysoka kašlu...:wacko:D:D:D

Myslím, že to vážně není nutné takto omezovat. Pokud jste jiného návrhu, tak si přečtěte větu viz výše :cool


Jinak kritika, připomínky atd..., jen to sem házejte ať je tu alespoň více příspěvků a DK fórum nevypadá tak hrooozně mrtvě :shout
Mě to normálně omrzelo sem chodit, takže jen čtu nové verze a tak..., a to, že už jste odradili svou malou aktivitou i mě, to je co říci. Support se snaží vymýšlet fajn věci a díky němu to tu alespoň trochu sem tam ožívá, ale bída hoši, bída...
Navíc spoustu soutěží má vážně trochu moc přehnaně tvrdá pravidla. A přesto si nikdy support neodpustí takovéto: Nápadům se meze nekladou/kreativita a zajímavost je vítaná atd...

No jo, dost keců a spát děcka.:yes

Adios :mocking

PS: To je zívání...
 

DeletedUser37060

Guest
Ako nesúťažná práca je to skvelá, avšak neviem, zda sa môže považovať za súťažnú...
Pritom mi to vôbec nepríde ako náročné dať to do požadovanej veľkosti... :scratch
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
On to v ní možná má, ale pokud nesledoval soutěže dříve, tak možná neví, že mu to sponka zmenší, proto píšeme, aby obrázky byly na nějakém úložišti. Tak zůstanou rozměry zachovány.

A nápad je to skvělý, byla by škoda, aby to bylo jako nesoutěžní.
 

DeletedUser37060

Guest
neviem... mne sponka rozmery zanechala rovnaké, zmenšuje myslím len pri veľkých rozmeroch.

A je to škoda, o tom niet pochýb. Môžme len dúfať, že to napraví... :)
 

DeletedUser33829

Guest
Toto je dobrý nápad a klidně zvětšit i možnost poslaných jednotek.

Aby to fungovalo, tak Tajný průchod musí být postaven minimálně ve dvou vesnicích?! To je originální.
 

DeletedUser40956

Guest
Vy zlobidla :p

tak já jsem se tedy pokusil to upravit správně, doufám, že je to tak ok..., ale stejně si myslím, že jste mohli nechat velikost jakoukoliv...:yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru