• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

jandadak

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40956

Guest
"Já a grafika? Né, to nejde dohromady... Tato soutěž pro mě nepřipadá v úvahu..."

"Ale čas bych na to měl. Co kdybych se něco přeci jenom pokusil vytvořit...?"...


Tak zde tedy moje maličkost...:
http://prntscr.com/8ujhzz

KUrBYZB.png
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vida, první vlaštovka, snad přilétnou i další soutěživé ... jinak to máš v kapse ... :D
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Zaujímavé, originálne....držím palce.
 

DeletedUser41808

Guest
Tvé dílo mě příjde odfláknuté možná si si s ním dal práci potom se omlouvám.
Ale možná by nebylo špatné se zamyslet ,že se vše má dělat pořádně a času je dost.
 

DeletedUser40698

Guest
Ferdinande náhodou to má zajimavé, pěkné, jednoduché, kdyby si viděl moje dílo tak tam by si tvrdil, že je to odfláknuté protože je ještě jednodušší než výše uváděné, proto ho sem nedávám abych si neušil z ostudy kabát.:sorry
 

DeletedUser40956

Guest
Tvé dílo mě příjde odfláknuté možná si si s ním dal práci potom se omlouvám.
Ale možná by nebylo špatné se zamyslet ,že se vše má dělat pořádně a času je dost.

Nikdy jsem nic podobného nedělal a i kdyby ano, tak snad to není zase tak hrozné ne?:cry
Spoustu ostatních vytvářelo logicky známky tím, že vzali obrázek, vložili ho do nějakého rámečku, aby měli zubaté okraje a pak tam vložili text Česká republika a Divoké kmeny. Tak jsem se snažil vytvořit něco ručně no...

Nu, jestli tě z toho bolí oči, tak raději z tohoto vlákna nadobro vyskoč ;)

Těším se, jak bude vypadat Tvá známka! :p
 

DeletedUser

Guest
Nic si z toho nedělej ;)
Ferdinand je ten, co tady často mnohé výtvory kritizuje ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru