• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Ahoj, neaktivní účty musíme dle zákonů smazat. Doporučuji se tedy alespoň jednou ročně přihlásit.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
On někdo z týmu dost pil nebo se jen strašně nudil? :) Krásný spam ale chápu kdyby nám to nestačilo jednou tak raději 24×
a084662123c081f54812c19bd9bd84f4.png
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Omlouváme se za chybu, trochu se nám splašil systém a všude to odeslal vícekrát, než to sysadmini zastavili.
 

Shedd

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Musíš se aspoň jednou za dva roky přihlásit na fórum, aby Ti účet nebyl smazán.

A díky za časopisy, v prvním, co jsem namátkou otevřel, na mne vykoukl můj článek o Maltě. Já ty časopisy schované neměl. Ani ten článek, od té doby mám už nejméně třetí počítač a co nebylo na CD, vzalo za své spolu s nimi. A co jsem z CD přenesl za záložní HDD, tak ten už stihl vzít za své též. A teď se to po letech ke mne vrací zpět. Prozřetelnost ví, že nyní jsem už na uchovávání souborů lépe vybaven. ;)
Biblosi, řekl bych že aspoň do roka se přihlásit od poslední aktivity. Jak vidím, tak tu od mé poslední návštěvy (listopad 2022) přibyly jen dvě stránky, ale účet mi byl (opět) smazán pro neaktivitu.;)
Hmm. Kde by som začal. Akurát mi na Facebooku vyskočil príspevok s divokými kmeňmi. A povedal som si že po rokoch navštívim fórum a čo je tu nové a podobne. No nemilé prekvapenie že účet už bol zmazaní. Chvála bohu že my ostal hráčsky účet takže som sa tu mohol prihlásiť pod tím istým účtom ako som tu bol predtím. Kedy a prečo sa tzv. staré účty zmazali? Je to pre mňa momentálne nostalgia tu písať. A možno sa pýtate prečo tu píšem? Snažím sa zistiť či si ešte niekto na mňa aspoň trošilinku pamätá. Niekedy som tu spamoval jedna radosť. Život sa za ten čas zmenil ludia sa zmenili ja som sa zmenil a možno sa ani nebudem diviť že si ani nikto na mňa nespomenie. Ale ak si spomenie poteší ma to. V neposlednom rade som dostal taký malí chtíč vyskúšať hru po tej dlhej dobe. Dlhej dobe keď som to ešte hrával. Nikdy som síce nebol svetoborní hráč ale v tej dobe som túto hru mal naozaj rád. Aj ľudí tu na fóre a podobne. Tak ak si teda niekto na Extravagancu a ešte po staršom nicku ktorý som si zmenil raz mal som účet nejako že Ritier Alex. Ak si spomínate na mňa a aj by si niekto so mnou trochu niečo zahral napíšte mi. Verím že nejaká dobrá duša si spomenie. Prajem pekní deň
Ahoj Alexi,
poznal jsem Tě hned podle nicku, nemusíš se představovat. Nick Ritier Alex jsi používal delší dobu, ač sis účet pak nechal přejmenovat. To víš, že si na Tebe někdy vzpomenu i Da Octopusse, ale nemám na Tebe žádný kontakt a škoda, že jste nebyli nikdy na žádném srazu. Tanky jezdíš, nebo ne?
Mazání účtů už funguje několik let, nařídila to EU už před několika lety a podle mě je to dobře, proč mají být desítky, stovky tisíc, ve světovém měřítku miliony neaktivních účtů, k nimž řadě z nich se majitelé třeba ani už nedostanou? Když DK slavily 10 let, to byl rok 2013 jestli se nepletu, tak Inno dost trapně se chlubilo, jak jim roste počet hráčů, ale počet aktivních hráčů už v té době klesal a nové světy bývaly už menší tenkrát.
Doufám, že se Ti daří v životě.:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hmm. Kde by som začal. Akurát mi na Facebooku vyskočil príspevok s divokými kmeňmi. A povedal som si že po rokoch navštívim fórum a čo je tu nové a podobne. No nemilé prekvapenie že účet už bol zmazaní. Chvála bohu že my ostal hráčsky účet takže som sa tu mohol prihlásiť pod tím istým účtom ako som tu bol predtím. Kedy a prečo sa tzv. staré účty zmazali? Je to pre mňa momentálne nostalgia tu písať. A možno sa pýtate prečo tu píšem? Snažím sa zistiť či si ešte niekto na mňa aspoň trošilinku pamätá. Niekedy som tu spamoval jedna radosť. Život sa za ten čas zmenil ludia sa zmenili ja som sa zmenil a možno sa ani nebudem diviť že si ani nikto na mňa nespomenie. Ale ak si spomenie poteší ma to. V neposlednom rade som dostal taký malí chtíč vyskúšať hru po tej dlhej dobe. Dlhej dobe keď som to ešte hrával. Nikdy som síce nebol svetoborní hráč ale v tej dobe som túto hru mal naozaj rád. Aj ľudí tu na fóre a podobne. Tak ak si teda niekto na Extravagancu a ešte po staršom nicku ktorý som si zmenil raz mal som účet nejako že Ritier Alex. Ak si spomínate na mňa a aj by si niekto so mnou trochu niečo zahral napíšte mi. Verím že nejaká dobrá duša si spomenie. Prajem pekní deň
Přiznám se, že Extravaganca mne "nenakoplo", ale Ritier Alex ano. Vzpomínáš si na toto?:
1711935894163.png
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Biblosi, řekl bych že aspoň do roka se přihlásit od poslední aktivity. Jak vidím, tak tu od mé poslední návštěvy (listopad 2022) přibyly jen dvě stránky, ale účet mi byl (opět) smazán pro neaktivitu.;)
Tak je možné, že už je to jen rok, mám však za to, že to zpočátku bylo minimálně jednou za dva roky. Ale mohu se mýlit.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Zdar děcka, snad ste na mě nezapoměli, tak jak Vám dupou králíci?
Rád bych Vás někdy ještě viděl, třeba i na neoficialnim srazu.
 
Nahoru