• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser40852

Guest
Bohužel, víc hráčů není. Je jenom více hráčů s více účty a to kvůli tomu, aby vydělali více PB za surky.
 

DeletedUser37060

Guest
Nie len že som si pripadal stratený, keď som sa sem snažil dostať, ale aj prístupové heslo niekde v mojej pamäti zapadlo.
Našťastie, mail je stále jediný, nezmenený, ako sám mail tak ani jeho krajina, a tak nebol problém sa aspoň prihlásiť, a po pár minútach pátrania, a skúmania pri scrollovaní "domovskej stránky" DK fóra sa mi aj podarilo trafiť do tohto sakra dobrého starého dubu, skrytého pre každého, kto nemá tušenie kde môže byť ukrytý v tejto krajine v starej skryni za kabátmi.
Krajina, hoc je to krásna, na môj vkus dosť studená, ale narazil som aj na tvory, o ktorých som ani na chvíľku nepochyboval, že za tú dobu, čo som tu nebol, a že to je dlhá doba, tento dub neustále obklopujú. Každopádne ani jedno z toho nie je to, čo ma donútilo motivovať sa a trafiť sem.

A tak nebudem prechádzať ani k veci a nebudem sa ani pýtať, čo je tu nové. I tak predpokladám, že tu je to ešte chladnejšie, čo sa návštevnosti týka, než pri mojej poslednej návšteve, čo dokazujú niektoré najnovšie príspevky, ktoré by som na vlastných prstoch spočítal od kedy som tu naposledy vysedával. Ale na zahriatie, som vážne rád, že sa mi sem podarilo preklikať a až nájdem trochu motivácie, skúsim sa dostať aj na iné témata, ktoré možno niekto osídľuje a udržuje v stave, ktorému sa v zľadovatelých krajinách vraví, teplo.

Ešte dodatok, koho to bol nápad meniť to?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Majitele hry kvůli zabezpečení. A je dobře, že jsi zase našel cestu. Jen tak mimochodem, jsi s námi (O.V.M.) na facebooku? Začínáme se dohadovat o místě srazu.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A máš facebook? Pokud ano, ozvi se mi tam. Místo bychom vyhlédnuté měli, s termínem je to vždy horší.
 

DeletedUser37060

Guest
Áno, samozrejme, facebook. Malý detail sveta internetu, avšak, musím uznať, dnes bez facebooku je svet náročnejší, ako v deväťdesiatych rokoch bez telefónu a od začiatku tretieho tisícročia bez mobilného zariadenia vo vrecku... Omrknem to a písnem ti :)
 

DeletedUser35385

Guest
Hlavne by bolo aj aktualizovať siene slávy a pod. Naschvál som dal koment na 39 či sa niekto chytne ale ako vidím môže prejsť aj mesiac a nič. Vidím že úpadkom fora trpí aj moderátorský tím. :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Změnilo se vedení fóra, takže budeme pracovat na tom, aby i sině slávy byly aktuálnější. Budeme samozřejmě rádi, když si všimnete dosažení různých met na daných světech, pokud tam tato informace je, tak se potom jen zpětně zapíše, což může být klidně i s odstupem měsíce.
 

DeletedUser35385

Guest
Uvažujem že vám tu na foru urobým bordel a zoženiem spamerou? Chcete? :D Aspoň by ste mohli reagovať na moju súťaž :D
 
Nahoru