• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Tak to máte všichni dobré pracovní doby. Já byl v úterý na herně a ti jedou nonstop, zavřeno měli jen na Štědrý den a to pouze od 12:00 do 20:00 a pořídili si elektronickou pokladnu, tu v září ještě neměli.

Lotosový kvítku, řekl bych že jsi vánoční přání celkem stihla, Vánoce začínají (až) Štědrým večerem a jestli jsem se správně díval, tak před Tebou přáli jen jskalka a Biblos a my všichni ostatní bychom se měli zamyslet.

Jestli má hra více hráčů, než před dvěma roky je mi ukradené, zenit je v minulosti tak 7 let, ale ti lidé co chodili sem a co vytvořili zdejší komunitu, do velké míry nezávisle na hře, mě mrzí. Když se dívám na skype, tak pomalu odmítám uvěřit, že je to dnes na Silvestra přesně rok co jsem si naposledy psal s pajclinem, ten tu letos asi nic nenapsal a jestli se nepletu, tak pavlisek7 tu naposledy psala před 2 roky na Štědrý večer, ale s tou jsem v kontaktu, Da Octopuss asi také dodržel co mi psal, že na nové fórum chodit nebude a to už je půl roku a tak by člověk mohl pokračovat a na některé zapomenul, což by nebylo fér. Život jde dál a cesty jinam.

Přeji Vám každému hodně štěstí, úspěchů osobních, studijních, pracovních, schopnost rozpoznávání pravdy od lží a mystifikací, kritické myšlení, zdraví a lásky v novém roce 2017.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Chtěl bych každému kdo to bude číst popřát to nejlepší do nového roku, bude to podle mne rok kdy se těžko bude cokoliv předvídat/odhadovat tak si přejte to nejlepší ale očekávejte cokoliv nebo jinými slovy nenechte se zaskočit :)

Akorát mám teď pitomou chřipku která mne nejspíš doprovodí i do nového roku což mě trochu štve ale existují i daleko horší věci :)
 

DeletedUser25426

Guest
Všem Vám přeji všechno nejlepší do Novýho roku, úspěchy a zdraví v reálu, hodně zábavy ve hře.
Willy.

svatky_15.gif
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ten pocit když ve 4 ráno otevřete novinky a čtete že rozkol v Ostravské ČSSD budou řešit i Američané
biggrin.gif
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Jestli má hra více hráčů, než před dvěma roky je mi ukradené, zenit je v minulosti tak 7 let, ale ti lidé co chodili sem a co vytvořili zdejší komunitu, do velké míry nezávisle na hře, mě mrzí. Když se dívám na skype, tak pomalu odmítám uvěřit, že je to dnes na Silvestra přesně rok co jsem si naposledy psal s pajclinem, ten tu letos asi nic nenapsal a jestli se nepletu, tak pavlisek7 tu naposledy psala před 2 roky na Štědrý večer, ale s tou jsem v kontaktu, Da Octopuss asi také dodržel co mi psal, že na nové fórum chodit nebude a to už je půl roku a tak by člověk mohl pokračovat a na některé zapomenul, což by nebylo fér. Život jde dál a cesty jinam.

Ještě před třemi lety, co jsem byl v devítce si pamatuji, že jsem zde na fóru strávil večery. Teď jsem se koukl na fórem jen kvůli soutěži o které mi přišlo info do zpráv na DK a při té příležitosti jsem koukl i sem na fórum. Ale to nejsem kdovíjaký veterán. To ale celkem lituji, že jsem nezažil jak papasese dělal rozhovory s osobnostmi na DK. Teď jen toužím v 18ti se konečně dostat na sraz a poznat ty lidi, s kterýma se i několik let znám, osobně. Ale proč pořád mluvit o tom, co jde vše do háje. Bavme se o něčem co vzkvétá, díky čemuž nastává nová éra, třeba o Rusku, nebo japonské ekonomice. :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Když už jsi tu zmínil sraz, kam až bys na něj dojel a ve kterém měsíci nejspíš?
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
USA - největší zlo tohoto světa.

Achjo
scratch_one-s_head.gif
USA nech plavat, mám v tom směru jisté naděje ale vše je ve hvězdách, nechtěl jsem nikoho urážet či se do někoho navést, šlo mi o to jaké pitomosti můžou vzniknout když ignoruješ únavu a máš potřebu číst si co se kde děje
pardon.gif

btw. 90% lidí v USA nemá vliv na to co se tam dělo takže bych nepřeháněl ty paušalizace typu, rusko je špatné, čína je špatná, usa jsou špatní etc.

Ještě před třemi lety, co jsem byl v devítce si pamatuji, že jsem zde na fóru strávil večery. Teď jsem se koukl na fórem jen kvůli soutěži o které mi přišlo info do zpráv na DK a při té příležitosti jsem koukl i sem na fórum. Ale to nejsem kdovíjaký veterán. To ale celkem lituji, že jsem nezažil jak papasese dělal rozhovory s osobnostmi na DK. Teď jen toužím v 18ti se konečně dostat na sraz a poznat ty lidi, s kterýma se i několik let znám, osobně. Ale proč pořád mluvit o tom, co jde vše do háje. Bavme se o něčem co vzkvétá, díky čemuž nastává nová éra, třeba o Rusku, nebo japonské ekonomice. :D

Tvoje pozitivní témata mi vykouzlily úsměv na tváři ale tak jo, budeme plní optimismu věřit v to dobré a doufat že se aspoň něco naplní
good2.gif


A Biblosi, vím co tenhle redakční systém umí protože jsem ho zkoušel a přidání smajlíků je jedna z nejlehčích věcích v celém systému takže prosím vrať nám zpět naše staré smajlíky
dance.gif
make DK forum great again
yahoo.gif


A nebo mne na to pusťte a udělám to sám... za pokus to stálo
pardon.gif
cool.gif
 
Nahoru