• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Mám dojem že přehledné bylo přetvořeno v totální chaos :) byť je témat méně "díky" archivaci tak je z toho teď jeden velký chaos :)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Přijdou ti 3 strany témat jako chaos? Nevím kde v tom vidíš chaos, mně osobně to přijde daleko přehlednější, protože takto nemusím proklikávat každou podsekci, když se někde něco napíše a mám to vše pohromadě. :)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
To chci takhle na s.57 vyměnit nějaké železo za dřevo, kterého mám nedostatek.. Tak jdu na tržiště a vidím, že takových nabídek je už asi 30.. říkám si, no jo, konkurence je velká, hodím tam lepší poměr, třeba že dám 500 železa jen za 400 dřeva. Ouha! "Nabídky jsou možné pouze v poměru od 1 do 1"
Můžu se zeptat co to má znamenat? To je nějaká novinka? A nechci slyšet odpověď, že kdyby tam nebyl poměr, tak se můžou "dotovat" surovinami nějací hráči, aby rychleji rostli.. Kdyby tam byl poměr aspoň od 0,8 do 1,2, tak to nikomu neublíží.. V určitém smyslu i nakupování na tržišti bylo strategické na DK. Jediný strategický prvek, který tu teď vidím, je jakým způsobem poslat peníze na účet, aby bodíky dorazily co nejrychleji. Ale to je zas jiný příběh, pojďme diskutovat spíš o tom tržišti. Jinak zdravím tu všechny DKamarády
 

DeletedUser37968

Guest
Souhlasím naprosto Lukine... Taky by mne zajímala odpověď. Každopádně dřeva je skutečně málo :-D

P.s.: Omlouvám se za dodatek :D Řeším to tak, že prodám surky za PB, pak za ně nakoupím to, co potřebuji. Je to ale zdlouhavé a ne vždy výhodné..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Milan IV: Příspěvky jsem ti sloučil.

luki28n: Právě toto se tu už jednou řešilo. Novinka to není, jen se to před nějakou dobou objevilo i na našich světech a je to z důvodu, aby se tržiště nedalo zneužívat, nebo alespoň jako částečná ochrana.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Já si svůj poznatek "pojistil" myšlenkou: "A nechci slyšet odpověď, že kdyby tam nebyl poměr, tak se můžou "dotovat" surovinami nějací hráči, aby rychleji rostli.. Kdyby tam byl poměr aspoň od 0,8 do 1,2, tak to nikomu neublíží"
A ty mi přesně to stejné odepíšeš. Takže dobře, pokud je to takhle vyřešené, vznáším požadavek, aby toto omezení bylo zmírněno. A stejně jako s odstraněním strážné věže, aspoň na některých světech s tím nic neuděláte, protože asi 99% hráčů s nimi chce hrát a jen 1% si na ně veřejně stěžuje na fóru. Děkuji, to je vše, pěkný víkend.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Bohužel ti k tomu víc nenapíšu, protože to je jediné, co o tomto vím. Pokud by tě to zajímalo přesněji nebo by jsi chtěl tvému návrhu dát větší váhu, můžeš se o tom rozepsat zde. Hezký víkend doufám bude, ale zítra je teprve pátek, takže ti popřeji hezký zbytek večera. :Yes
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Když už tu koukám... Pátek je takový začátek víkendu, ne? Já mám víkend od úterý. Jsem nemocný, mám podrážděné tělo a jsem celý jakýsi podrážděný.

Jinak díky, zkusím tam napsat, třeba se stane nějaký zázrak.
 

DeletedUser33829

Guest
Luki28ne, to omezení na tržišti už je tady dlouho, všiml jsem si toho už na s54, ne-li snad i na dřívějším světě.
 
Nahoru