• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
ALOHA ALL :eek: ( zase já - Lotůsek)
Bejvávaly doby řádu rytířského i bojovného a jak vidno před dávnými dobami zapomenutého zvyku,... Jak jsme válčili spolu i protispolu,... aby zdejší příspěvek u Hospy u Kance divokého (vezdejší přejmenuvšího se na Jarmark u Dubu), aby jest příspěvek tento prvním v tomto roce novém jest.... I stalo se: 15.1.ve 20: 35 SEČ....
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Děkuji Kozmicz za like, neboť kdesi a kdysi dávno sem doslova "zabendžena" a při slavnostním přípitku k Novému roku přítomna byla


- zde mezi svými "souputníky", kteréž to všelijaké rozličné obecenstvo (nemajíce potuchy o mém dvoudomém životě) nechápaje...
Tak...navazujíce na přání Biblos - VŠE NEJ VŠEM V NOVÉM ROCE!
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Kde je ten prďola, který tu čepuje pivo?

Koukám clasic svet 2...
Innogames se snaží..

I když podle toho maximálního počtu lidí na kmen podle mě už pozde.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Maximální počet lidí v kmenu byl nastaven na přání hráčů. My jsme chtěli dát 25, ale hráči nás ukecali, že lepší je dát na toto nastavení méně členů. Tak jsme je poslechli.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Je jedno, jestli 15, 25, nebo i kdyby 35 členů. Pokud by byl Classic před deseti lety, tak by to mělo zcela jiné grády.:cool:
 

Deleted User - 4100157

Guest
DK Tým bez Biblose není a nemůže být ončo.:/

Willibald nemá čas hrát Classic 2, ale má čas se vracet do DK Týmu.:D To není nový člen, ale staronový.:Good
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Willy i Dux hrají aktivně, Budou umět lépe zodpovědět Tvé hloubavé otázky. A hráči libující si v číselných symbolech určitě zajásali. I Šeherezádiny pohádky Tisíce a jedné noci jednou skončily...
Můj děda jako penzista si ráno, v poledne a večer sedl před dům na zápraží, vykouřil vždy po jednom cigárku, pozdravil se s kolemjdoucími, po slavnostech zašel na Sletiště posbírat voskové kelímky (byly dobré do kamen na podpal), o víkendu se u babi a dědy sešly jejich děti, zahráli si kanastu o desetníky - a to byl jeho celý důchodcovský život. Jenže reálná osoba s virtuálním nickem Biblos takto důchod trávit nechce - no a to něco stojí a bohužel, stojí to čím dál víc. A tak, jak se u nás doma říkalo - došla bída na kozáka - a v reálu je potřeba k důchodu i pracovat, aby na cestování a taneční kostýmy byly peníze. No a tím pádem je méně času na bezplatné šarvátky. A když do týmu přišla nová krev, ta stará mohla odejít. (Smajlíky nedávám, většině se nezobrazují.)
 

Willibald

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
No nová krev - důchod uź mi pomalu klepe na dveře...
Upřímně, já už se na něj těším.
Klidně budu na dvoře u chalupy, jednou za týden zajedu nakoupit do města, občas si kliknu na DK.
Lepší než koukat na telku - mám deprese, už jenom když ji manželka pustí.
Hihihi (když nejdou smajlíky)
 
Nahoru