• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Ahoj, nově se tu o vás bude starat nový komunitní manažer - @Mikosansobi
Děkuji všem za spousty let během kterých jsem mohl být součástí a děkuji hráčům za podporu a všechny tickety, připomínky, zprávy, co napsali.
Mé působení se odebírá výše do firmy.

Přeji všem všechno nejlepší do nového roku a dobré působení ve hře.
Nezapomeňte dodržovat pravidla hry.

Kubina
Přesouváš se do Cozy coast? Nebo někde jinde? Sbohem I když asi ne na dlouho - hraju vše od innogames. Budeš nám tady chybět.
 
Caute, bude zase nekdy classic server? Pro zimni obdobi se hodi :D

A jeste jeden dotaz - neuvazovalo se uz o spojeni sk a cz verze? Svety by se naplnily vice a hra by byla urcite zajimavejsi :)
 
Tak kdo půjdete v pondělí holkám vyprašit zadničky?
 
Zpět
Nahoru