• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser23979

Guest
S nadsázkou....to také neberu......takže spamovat budem U DUBU ALE ZASE SE PŘEPOŠLE, VYMAŽE....a nesnaž se ho chránit...udělal hloupost.....
Nejsme na Grepolisu...jsme na Divokých kmenech....
A kdo si má stěžovat...když jsem chodí sotva pár lidí.....

Važ slova....řekla jsem něco špatného.....

A ty chodíš, že tě to baví.....co jsi napsal do Kavárny, promluvil jsi tam s nima :)...nějak jsem nespozorovala...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Stále nebyla pochopena pointa této akce. Kavárna není středobodem tohoto fóra, nikomu se tu nezakazuji bavit, nikomu tu nemažeme příspěvky (takže vyvracím Tvé tvrzení, že něco bylo smazáno)! Jen pokud už má počet příspěvků o něčem vypovídat, tak ať vypovídá o tom, kdo dokáže ostatním poradit, ne o tom, kdo získá nejvíce příspěvků v Kavárně, to dokáže každý.

Být označovaný jako Veterán jen za to, že si pěkně zaspamuji - tím nikoho nechci urazit, jen konstatuji docela častý jev - v Kavárně? Není to vůči ostatním, kteří tu píšou své nápady a radí hráčům, trochu nefér?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Dobrá...a kdo jsem chodí pro radu v posledních letech...lidi znají a neptají se.......ojediněle ale velmi málo.....hra už funguje mnoho let a znají jí....
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Majko promiň, ale Tvoje přirovnání opravdu hodně kulhají.

Já když se delší dobu nevěnuji kmenovému fóru, tak spoluhráči pak naléhají, ať dáme staré věci do archivu, že se v tom špatně orientují. A nikdo se nezlobí, když jsou stará témata někde v archivu. Naopak, jsou rádi, jak je to hned na fóru přehlednější.

Na kmenových fórech žádná počítadla nejsou, spoluhráči tam chodí pro to, že tam buď je něco pro ně zajímavého, nebo není. A tak bychom to rádi měli i tady. Aby se sem hráči šli pobavit nebo poučit. Podle toho, na co zrovna mají náladu. Bez ohledu na to, co jim to vynese ...
 

DeletedUser

Guest
Na kmenových fórech žádná počítadla nejsou, spoluhráči tam chodí pro to, že tam buď je něco pro ně zajímavého, nebo není. A tak bychom to rádi měli i tady. Aby se sem hráči šli pobavit nebo poučit. Podle toho, na co zrovna mají náladu. Bez ohledu na to, co jim to vynese ...
Krásně napsáno! :hi
 

DeletedUser35385

Guest
Nom a dám tuaj svoj názor ja!:D No ja s majkou docela súhlasím!:D Ja tu chodím na fórum hlavne kôli tomu aby som si pokecal ale aj KÔLI PRÍSPEVKOM!!!!:mocking A teraz ste ma zase len sklamali. Moc tu nechodím už a keď sa horko tažko snažím nahrabať 2000 príspevkou tak zistím že mám len zo 1000:cry. Ale hádať sa tu svami neoplatí nooom. Ajtak máte vždy a aj budete mať pravdu jedine vy!:p (Ajkeď to síce pravdou nieje) :wacko Fuuuuuu tí ktorí tu chodia aj kôli príspevkom musia biť teraz smutný:( No dobre ste presunuli tú tému ale príspevky sa nedalo ponechať?:shock:scratch? A jeeeeeeee mám aspoň jeden príspevok speť hehe:rofl Moderátori a všetci tí hore naši výšší kolegovia vratťe nám príspevky!!! Toto nieje fér komu som čo spravil.:cry juuuuuuj. Vy mi vždy s niečím musíte pokaziť náladu!:( Ale no už radšej nekomentujem!:yeah:cool
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
.... Jen pokud už má počet příspěvků o něčem vypovídat, tak ať vypovídá o tom, kdo dokáže ostatním poradit, ne o tom, kdo získá nejvíce příspěvků v Kavárně, to dokáže každý.

Být označovaný jako Veterán jen za to, že si pěkně zaspamuji - tím nikoho nechci urazit, jen konstatuji docela častý jev - v Kavárně? Není to vůči ostatním, kteří tu píšou své nápady a radí hráčům, trochu nefér?

:shock
Uffff.
Takže pokud rozumím (a snad jsem to pochopila správně...) nemáte zájem o "spamery v Kavárně" ???? :shock:shock:shock
Supr, ale to stačilo říct dřív !!!

Byť je to "spamer", ale něco již na tomto foru napsal "zaspamoval" - tomuto foru se věnoval,...a to dokonce více času než ostatní, možná i více času než třeba dokonce jiní členové Teamu.
A jedinou "odměnou" mu není to poplácání po zádech "hele, seš borec u toho trávit tolik času, bavit se tam s ostatními a tááák", ale pochopitelně že myslel na to, že bude moci zažádat o změnu titulu za odepsané příspěvky nebo se těšit na jiný, "lepší titul" !

Vaše slova jsou (pardon), ale podle mého - kudlou do zad těm návštěvníkům fora, kteří zde jsou velice aktivní a navštěvují toto forum den co den.:sorry
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Navíc... když jsme u toho "radit ostatním"... :sorry
Jediný uživatel, který by mohl mít právo tady odborně radit hráčům...byl dle mého Turgon.
My jsme jen uživatelé...
Ti kdo sem chodí pro radu, tak z velké většiny čekají pomoc právě od členů DK Teamu a ne od ostatních uživatelů, jejichž psaná slova nemusejí mít takovou váhu...

A jestli by na foru měli radit hráči místo členů DK Teamu, tak poté by pouze dle mého bylo něco špatně...

Jestli tu nechcete "honiče příspěvků", měli jste kavárnu zrušit úplně a ne se tu teď ohánět tím, že to jsou všechno spameři a na odstranění kavárny se to hezky poznalo...
Vždyť to forum (zas jen pouze dle mého názoru) k tomuto účelu i slouží - nejen k těm radám, pomoci (která stejně z velké části odkazuje na nedokonalou wiki), ale právě k tomu nezávaznému pokecu a sblížení se všech hráčů ze všech koutů a krajů DK komunity... :sorry

Jestli to tak není, tak nechejte forum jen pro "rady, nápady, pomoc" ale pro ty, kteří se chtějí denně pozdravit a říct si jak se maj, založte hlídanej chat, jestli vás to tady na foru tak hodně obtěžuje... :sorry

Jsem zas řekla jednou svůj názor...ach jo :sorry
 

DeletedUser16561

Guest
Tak tato cistka ma sklamala. A to uz len z principu, ktory tu bol prezentovany.


Nic to, Fero, Jano a pani kvitkova sup ho na fb, alebo skype :lol
 

DeletedUser25426

Guest
Dobré ranko - nedá mi, abych nezareagoval :) Zase zavřeli jednu kavárnu - proč? Aby otevřeli jinou... Co se změní kromě toho, že naštvali těch pár lidí, co tam chodili a komunikovali - na tomhle jinak mrtvým foru...
Prý kvůli titulům a zohlednění kdo kde reaguje - proč se mi tomu nechce věřit... Mě spíš připadá, že někdo zase chtěl udělat nějakou "inovaci" - aby mohl vykázat výkony, nebo proč - to netuším.
No naštěstí máme - jak napsal Malki - skype - bez cenzury ;)
[SPOIL]možná by na to šlo napasovat pořekadlo, které s oblibou používal můj děda - moc chutná moc...[/SPOIL]
 
Nahoru