• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Rytieri, Lotůsku, Willibalde a další, nevím, co složitého za tím hledáte. Však jsem to tu napsal - stejně jako se čistí kmenová fóra, tak je nutné čas od času vyčistit i toto. Aby se zrychlilo a zpřehlednilo.

A pokud jde o ty rady - Lotosový kvítku, však právě Ty, když víš, tak hráčům skvěle poradíš, stejně tak Willibald. A je to tak dobře. Když si vzpomenu na své začátky ve hře - kolik času jsem věnoval čtení fóra, abych pak mohl informovat svůj kmen - jsem rád, že tu hráči, co měli zkušenosti se hrou třeba ze zahraničních verzí, nebo začali hrát dřív než já, psali své poznatky, že je tu psali lidé z týmu i vyložení fandové, jako třeba Turgon. Nebýt jich, nemohl bych dnes být tam, kde jsem.

Myslíte, že ti, co tu psali dříve, to psali jen kvůli počtu příspěvků? Nebylo to spíš proto, že chtěli pomoci ostatním, možná také se trochu blýsknout svými znalostmi ... Ruku na srdce, když poradíte a hráč Vám poděkuje, nepotěší Vás to? Nezahřeje dobrý pocit?

Nechápu proč Vás tak rozhodil úklid něčeho, pro co je takové jedno pořekadlo: "Řeči se mluví a voda teče ..."
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Nějakej pátek již na foru jsem, abych si vzpomněla na pár předchozích promazání, která nikdy nikdy nikdy nebyla pozitivně uživateli přijata.
Jen mě docela dostala forma jakou to bylo prezentováno :sorry

I já jsem (popravdě) v skrytu duše doufala po těch letech "v lepší titul", ale teď jsem dostala takovou ledovou sprchu, která mě ihned vrátila zase zpátky na zem... :cry

Navrhuji zcela zrušit tituly, abych v očích ostatních nevypadala jen "ta, co se honí za příspěvky a naivně nějaké tituly".
 

DeletedUser

Guest
No,je pravda že na kmenovych forkach sa robí upratovanie tiež a neustale,kaviareň je ale všade vnimana tak,že bez možnosti mazania,myslim že je to skoro v každom kmeni takto,kaviareň je stale a do konca sveta nechana,spamovana.

Stale len ide o to,si položit otazku,čo urobim,čo tym ziskam a stratim,ak zisk presahuje stratu,potom je to v poriadku.
Keď tento krok pomože,zrychli forum,čo teda netušim,je to ok.

Ja osobne tu mam druhy nick,prvy zulajda mal par tisic prispevkov,ake mam čislo,je mi to osobne jedno,keď mi zvyši niekto reputaciu,že sa niečo nove dozvedel,suhlasi z prispevkom,ok urobi to človeku radosť,určite ale koli počtom prispevkov a reputacii sem nepišem,som tu od začiatku S1 a tohto serveru,to tu skoro nikto z Vas ešte nebol,ale chodim si tu popisať,zistiť nazory inych na danu vec,popisať z kamaratmi.

Keď nad tym premyšlam a čital som čo tu je popisane,chapem ale hračov,ktorym zaleži na prispevkoch,že to naštve,neviem veľmi čo si mam o tom myslieť :scratch,moju podstatu tohto forka,ale nič nezmenilo,popišem si tu z ľudmi ako to bolo do teraz :D.

A boli ma hlava,hral som biliard do 4 hod rana a vypil asi 15 x čaj z rumom :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak ještě jednou, bude to sice možná kruté, ale je to lepší než chodit kolem horké: tohle je fórum o DK, zde se má radit ostatním hráčům, mají se vytvářet různé návody a statistiky, vymýšlet vylepšení do hry. Ano, i Kavárna patří k budování komunity, nicméně pokud sem někdo chodí jen a jen kvůli počtu příspěvků a titulu, něco je hodně špatně. Vaše myšlenky byly zachovány, pečlivě archivovány. Pokud vás irituje, že vám zmizela jenom cifra, která vypovídá o počtu vašem příspěvků, ale ty samotné byly zachovány, tak je vidět, že někteří na budování komunity nehledí, jenom si jedou za jedním.

Jen tak pro zajímavost, na většině fór se v takových sekcích - jako my zde máme Hostinec u Krvavé sekery - příspěvky nepočítají. A tamější moderátoři moc dobře ví, proč to dělají. Nechte si to projít hlavou, proč tomu tak asi je...

Jak už jsem řekl, takovou reakci jsme čekali, přičemž zatím se nám potvrzuje ta domněnka, kterou jsem rozvedl výše. A to je špatně. Proto je na čase to tu napravit.
 

DeletedUser36491

Guest
Nečekal jsem, že všem to tak bude vadit, také jsem ztratil příspěvky, ale nic si z toho nedělám, doženu si to.
Fórum opravdu o tomto není, jak již pár lidí nademnou zmiňovalo, na fóru se máme bavit, radit si apod.

Co jinak, jak se dneska máte? Co dnes budete dělat?
 

DeletedUser

Guest
Poniektory sa liečime zo včera :D,nemyslel som si že po čaji mi bude tak divne :rofl.
 

DeletedUser

Guest
tohle je fórum o DK, zde se má radit ostatním hráčům, mají se vytvářet různé návody a statistiky, vymýšlet vylepšení do hry. Ano, i Kavárna patří k budování komunity, nicméně pokud sem někdo chodí jen a jen kvůli počtu příspěvků a titulu, něco je hodně špatně.
Zase ta stará písnička, vytáhl sis z odtud jen to, co se Ti hodilo... :king
 

DeletedUser31120

Guest
Dobré poledne hráči tak co jste po obědě nebo ještě jste neobědvali ?

Já mám Mrkvovou polívku rychlá a je docelá chutná ... mňam :D
 

DeletedUser16561

Guest
Uz na to kaslite. Cifra znazornujuca pocet Vasich prispevkov nam neprezradi Vas charakter. Ak sa chcete na fore zviditelnit, tak nech sa paci. Ale zamerajte sa na obsah Vasich prispevkov, nie na ich pocet.
 
Nahoru