• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Preboha, v 38 píšeš starý? Čo potom by som mal písať ja? Že som vykopávka? :shock
 

DeletedUser

Guest
Biblosi,za to všetko može moja manželka,je mladšia o 6 rokov,ešte jej každy tipuje 20 rokov,už vobec jej neveria,že ma deti ,ja sa pri nej citim ako dedo :wall,ešte stale som si nezvykol,že mi vonku 20 ročny hovoria ujo,ide ma porazit keď to počujem :cry.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Šesť rokov je dobrý rozdiel, aj my boli tak. A ne vrav, že Ti nerobí dobre, keď si okolie mysli, že máš o veľa mladšiu ženu. :D
 

DeletedUser34582

Guest
Toto riešenie je mi strašne nesympatické :D ale tak čo už s Vami :D a názov sa mi tiež nepáči :D

inak zdravím :)

a hej zistil som, že som tu mal niečo cez 3000 príspevkov :D

Taká otázočka..keď už som dosiahol na ten vlastný titul ..keby som chcel dostanem ho ? :D
 

DeletedUser23979

Guest
Ahoj Honzo.....mě se také nepáčilo......ale nic s tím nenaděláme....já byyla proti, ale nic jiného nám nezbývá
 

DeletedUser

Guest
Šesť rokov je dobrý rozdiel, aj my boli tak. A ne vrav, že Ti nerobí dobre, keď si okolie mysli, že máš o veľa mladšiu ženu. :D

Zas ale nemusi vyzerať na 20,aby si ľudia nemysleli že je to moja dcera :D.
No,neviem či mi robi dobre,keď na nu druhy pozeraju ,aj keď je pravda,že ona je ta žiarliva,ja som v pohode :D:p.
Aby mi ju Robo nezbalil,keď pride na vikend :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Mne to nevadí :D Spamovanie ma prešlo ... teda ani vtedy som nespamoval :blush
Ale môžeme rozbehnúť novú partiu ;)
 

DeletedUser16561

Guest
moja manželka,je mladšia o 6 rokov,ešte jej každy tipuje 20 rokov,už vobec jej neveria,že ma deti ,ja sa pri nej citim ako dedo :wall.

Dobrý večer ujo Fero,

Dávajte si pozor na svoju ženu. Nakoľko vyzerá na 20 tak je to môj ročník. Keď budem mať cestu do KE tak radšej jej kúpte nejaké kúpele v Bardejove, nech sa jej zbavíte na tých pár dní kým tam budem. Inak to bude nebezpečné a nechcem si Vás pohnevať :lol
 

DeletedUser

Guest
Ja Ťa toľko postražim,pri najhoršom,zavriem kľučom do izby,keby si bol zly :p.
No,ty jediny si videl naše fotky,celej mojej rodiny :).

Ešte dobre že si nepisal teraz z mobilu,mohlo by sa stať ,že pred ujo,by si dal H a to by nebolo pekne :).
 

DeletedUser16561

Guest
Alebo náhodou rovno CH :lol

Do izby a samého ?? Čo tam budem robiť ??
 
Nahoru