• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser

Guest
Jarmark u dubu

Milé přítelkyně, vážení přátelé, kolegové, hráči,

pokrok jde neustále dopředu a my jsme se rozhodli pro Vás připravit nové téma, ve kterém si můžete povídat o všem, co Vás napadne, stačí jen dodržovat pravidla fóra.

Naše stará Kavárna byla pouze přesunuta mezi neaktuální témata, nemusíte se tedy bát, že by došlo k jejímu zániku. Vše je pečlivě archivováno. Název pro tu novou jsme vybrali takový trochu prozaičtější, snad se Vám tu tedy bude líbit!

Takže nesmutněte, není k tomu ani důvod! Hurá do diskuze!​
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Začneme si opět zvyšovat konta našich příspěvků v novém :)
 

DeletedUser23979

Guest
To jsou příjemné novinky :)

Jenom mi to ubralo asi tisíc příspěvků :)
Na to asi hrát nebudu :-(

Veterán a ted zkušený uživatel.....nu opravdu nevím.....

Asi jsem tu nebyla, že se ubralo, jen tak......

Začneme si opět zvyšovat konta našich příspěvků v novém :)

A Honzo....proč zvyšovat, když možná jednou se zase přesune.....taková desetiletka to je....uděláš práci, pak jako by si jí nedělal.....desetiletka nebyla pak...

A můžete dát všechny na nulu, aby to to bylo odznova.......všechno od nuly.....když už je to takové...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Děkuju Kvítku.....
a v šoku....ani já nevím, kde jsem.....bych něco napsala, ale to by hrozil Ban....komu....us se vrátil....
 

DeletedUser23979

Guest
Joniku asi mýlil.....honit příspěvky ne...ale, když něco mám, tak ponechám.......jak říkám, dej všem na nulu...asi to bude lepší.....
Aspon bylo vidět, kdo na forum chodí/l.....ted moc vidět nepůjde.....sorry....ale tohle špatná sranda...

A proč moderátor zeli999 píše at si začneme zvyšovat příspěvky v novém :).....trochu si nerozumíte...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale ono to ubylo všem, co tam přispívali. Vezmi to z druhého konce - máš zas nový cíl, dosáhnout ten titul znovu. Ber to, že jarní tání bylo poněkud bouřlivější. :hi
 

DeletedUser23979

Guest
Pane Biblosi....já to neberu....a nový cíl asi bude pro mě hledat chyby v DK týmu...není to urážka......
ale tohle je moc.....

A ten cíl nemám.....jednou jsem měla, tak chci zpátky....
to je jako, kdybys naspořil 1 milion a pak ti ho zaměstnavatel z z důvodu, že máš moc vzal, a můžeš šetřit znova....jako když nastoupíš a nebo jsi tam několil let


Pak se může promazat celé forum :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zelí to samozřejmě myslel s nadsázkou. Podobnou reakci jsme totiž očekávali.

Každopádně v podstatě to stejné jsme s kolegy udělali na Grepolisu a nikdo si nestěžoval, sice pár kapek slz upadlo, ale proč smutnit? Jede se přece dál. Příspěvky neubyly těm, kteří přispívali i jinde. Je sice hezké, že někteří tu měli takřka 2.500 příspěvků v Kavárně, ale to o ničem nevypovídá, naopak se ukázalo, kdo se snaží radit ostatním hráčům, ty zůstali skoro na stejném počtu příspěvků!

Co je moc? To je jen Tvoje přehnaná reakce, nech si to rozležet v hlavě, uvidíš, že brzy tomu přijdeš na chuť. Takhle tomu bylo i naposledy, když se to tu promazávalo, ale nakonec se z toho všichni vyspali, takže prosím važ slova.

A ano, teď probíhá velký jarní úklid, promazáváme celé fórum. Ale to především jen spam nebo několik roků stará témata.
A ten cíl nemám.....jednou jsem měla, tak chci zpátky....
to je jako, kdybys naspořil 1 milion a pak ti ho zaměstnavatel z z důvodu, že máš moc vzal, a můžeš šetřit znova....jako když nastoupíš a nebo jsi tam několil let
Naprosto nesmyslné přirovnání. Počet příspěvků je jen vedlejší efekt, Kavárna zůstala zachována. Pokud tu chodíš jen kvůli tomu číslu a titulu, které o Tobě vypovídají, kolik jsi tu napsala příspěvků, něco je špatně. Já tu chodil, chodím a chodit budu kvůli lidem, ne kvůli příspěvkům.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru