• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser16561

Guest
Želám krásne ráno:hi,

Vstanem, pozriem z okna, vidím zasnežené okolie. Nádhera ! Škoda, že tu sneh vydrží sotva pár hodín. :cry
 

DeletedUser34342

Guest
Ahojky :)

jakpak se daří. Už se těšíte na sníh a pořádnou klouzačku? :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Želám krásne ráno:hi,

Vstanem, pozriem z okna, vidím zasnežené okolie. Nádhera ! Škoda, že tu sneh vydrží sotva pár hodín. :cry

Aj... Golfský proud slábne. To vypadá na brzkou dobu ledovou :D
Pak vydrží každý rok sotva 5 měsíců :rofl Na Slovensku a v ČR tak 8 - jenom...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Žabičko já vůbec. Já raději sluníčko tak akorát. I když takové zasněžené pláně, to je také krásný motiv k focení ... :)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Sníh je to nejlepší, co Bůh mohl pro alergiky stvořit :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, za mne může klidně ještě počkat, nechci se probouzet s pohledem na okna zavalená sněhem. :(
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Co se děje?
Fénixová sem nechodí, kvítka tu není vidět, shedd má ban, drekt taky, pajclin to samé a zelí sem taky nechodí :shock
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No víš, to jsou ty mezilidské vztahy. Lotůsek se raději přesunula na slovenské fórum, tam jí nikdo nepředhazuje, že si píše se všemi, bez rozdílu.

Někteří, jak tu psali, se přesunuli na nějaké jiné fórum, ale myslím, že jejich nájezd moc nevydrželo.

A někteří se nevytratili tak úplně, jen prostě mají ve hře více nicků, takže pak i tady na fóru.
 
Nahoru