• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33450

Guest
Hezké ránko.:)
Shede,vám jsem přála hezkou noc,nenápadně jsem minule zakomponovala,že pro vás bude pondělí pracovní,ale já jsem teprv došla.
Takže krásné ránko.:)
Lamači,to zvládneš,to dáš!.)
 

DeletedUser

Guest
Brý ráno, tak a čeká mě pracovní den :yeah:yeah

Takáto radosť z práce,to už je pre mňa sci-fi,asi by na to mal byť zákon,že ľudia by nemali zotrvať v jednej práci dlhšie ako 10 rokov.
Po 18 rokoch spolu,je to už taka ponorka,že človek si musi davať bacha,aby bol slušny.
[SPOIL]Keby som niekde zarobil to čo tu,zajtra tu nie som a davam vypoveď,už mi je špatne,len čo pozriem na peniaze ,stejne pekné ránko všetkym,aj keď pondelky neznášam :(.:cry[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Tady mluvíš pořád o práci nebo jsi již domov zařadil do pracovního procesu :cool

Jasne že o práci :yes,tým domovom si mi ale pripomenul že 11.1 som mal 11 vyročie svadby,no čo už,zabudol som.
Takže doma,je to ešte relativne kratko,v praci sme 18 rokov skoro ten isty kolektiv,kolegyne už poznam kedy maju svoje dni,kedy ich nastve manžel,aku maju naladu,v podstate sme väčšinu času života v práci,takže je jasne,že už ani nepotrebujeme spolu komunikovať,stači sa pozrieť a vieš ako sa maju veci :).
 

DeletedUser36340

Guest
:mocking jak můžeš zapomenout na výročí :) u nás je to naopak to já zapomínám a můj chlap si to pamatuje
 

DeletedUser

Guest
Jedine čo si pamätám,su vyročia,narodenia mojich deti,toto ma pre mňa veľky vyznam :yes,pre deti su to podstatne veci,čakaju darčeky,už mesiac dopredu sa na to tešia,aj keby som zabudol,pripomenu mi to svojim spravanim.
Žena si už zvykla,že neuznavam a nerešpektujem žiadne vyročia ,ani sviatky :pardon.
[SPOIL]Som rád nepredvídateľny,keď mam chuť zabavať sa a urobiť niečo velke,tak to urobim,napr zavolam večer 20 ľudi a žurujeme na dome do 8 rana,alebo si zmyslim diskoteka a žijeme,nikdy ale nie na zaklade kalendara,že mi to datum prikazuje,stale je to spontanne,keď mam na to chuť a naladu,prečo sa mam ja datumu prisposobovať,nech sa mi podvoli on :D.[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
já jednou zapomněl na narozeniny manželky ... 3 roky jsem to poslouchal, proto je tento den pro mě svatý :D
 

DeletedUser

Guest
To máš ako trening,musiš to robiť pravidelne,5-6x a zvykne si,nesmieš prestať,aby to nevyzerala ako nahoda,ale aby ona bola ta čo si zvyka,nie Ty :).
[SPOIL]Ja chodim raz ročne vonku,na vianoce,od nas z práce,večierok,posedenie,pitie do rana.
Jediny deň v roku,čo som vonku bez manželky.
No,tento rok,som si zavolal suseda,aby po mna rano došiel na aute,lenže,keď sa susedia dozvedeli že som vonku a na diskoteke,prišli za mnou na 3 autach,12 ludi.
Lenže na druhy deň sa susedky pochvalili manželke,že so mnou tancovali,od vianoc to počuvam každy deň,datumy a vyročia to mi prejde,na to som ju naučil,len musim byť stale pri nej a už vobec nie ženy,inak je zle a tomu ju naučiť neviem :yes.[/SPOIL]

Pozerám že Kvitova vypadla v prvom kole:( ,škoda,tak som jej fandil,Radekovi Štepankovi je treba zakazať ženy,to už je troška vela čo s nimi robí :(.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34342

Guest
Ahojky :)

Přišla jsem pouze nakouknout :D

Jinak Zelíčko - "terorismus" je od doby, co lidstvo vzniklo, třeba v době tureckých válek se mrtvá a nakažená těla morem a tyfusem katapultovala za hradby měst. Dělala jsem na toto téma maturitní práci, ale byla nežádoucí :D, musela jsem si nakonec vybrat jiné téma :D
 
Nahoru