• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Síťku jsem měl i na skype přidanou, ještě s šachlikem atd... ale to je dávno, ještě jsem chodil na základku a měl na DK i pár kamarádů s kterými jsem byl v kontaktu.

To vám povím, kvůli nějakým problémům s trávením a pálením žáhy, jsem byl před dvěma týdny na Gastroskopii a včera na 24h phMetrii.. A nemůžu se rozhodnout co je horší.. jestli když ti doktor hýbe s tlustou sondou přes pusu v žaludku, ale asi jen 5 minut, nebo když máš tenkou sondu přes nos v jícnu, ale za to 24 hodin :D Ale asi spíš to druhý
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Nejhorsi je, kdyz mi v hospode reknou, ze "uz se nevari"...
Si jako mylej, ze tu budu jen chlemtat 2 hodiny pred zavirackou, pricemz na stole jsou neustale rozhazeny jidelaky (kde uvadeji ze se vari hodinu do konce), a maj to uvedeno vsade vcetne vyvesky a internetu... Chjo :(
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Jo... Tak jswm si rekla o jidlo...a koukam ze uz tu ani ten rum nedostanu :( To jsem fakt mohla bejt doma :(
 

DeletedUser33829

Guest
Ahoj Kvítku,
tak to sis měla zjistit další hospody v okolí.:)
Když píšeš o pizze, tak v centru nedaleko Staromětského náměstí je pizzerie a mají otevřeno každý den od 10 do 5 hodin.:D To si vzpomínám na KFC na Malé Straně s otevírací dobou od 6 do 4 hodin.:D My tam přišli ve 3:50 hodin.:cool: Ale to bylo před 5 lety.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Kvítečku a na Václaváku si dáš klobásku po celou noc, myslím. Jinak zdravím od Tichého oceánu.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak teď už máš den a noc jak ve střední Evropě?;)
Nejsi v Mariánském příkopě? Nebo nějaká nová destinace, kde jsi ještě nebyl? Pak ještě Mt. Everest, severní a jižní pól, ve Tvém případě i třeba magnetické póly, a pak se můžeš rovnou přihlásit na expedici na Mars, aby byla posádka genderově vyvážená.:cool: Na Havaji letos simulovali pobyt na Marsu, ale předpokládám, že ještě budou dělat další.:King
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To by mohli i tady, jsem mezi LA a San Diegem, dá se říci, že poprvé, neb předtím jsme tudy jen projížděli.
 
Nahoru